Internauci o Agnieszce Hyży: "babsztyl", "wyrodna matka". Prezenterka odpowiada

Hanna Skowron 17.10.2018
Agnieszka Hyży
Fotografia: Instagram.com/agnieszkahyzy

Kto ma rację?

Agnieszka Hyży udzieliła ostatnio wywiadu, który wzbudził ogromne kontrowersje w sieci. Internauci nazwali ją babsztylem i wyrodną matką, która nie kocha swojego dziecka. Gwiazda postanowiła im odpowiedzieć.

Agnieszka Hyży w ogniu krytyki

Agnieszka Hyży w ramach projektu Anny Lewandowskiej "Wywiadówka" opowiedziała o trudach macierzyństwa. Prezenterka otwarcie przyznała, że trudno było jej zbudować bliską więź z córką zaraz po jej urodzeniu:

Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam. Z płaczem zadzwoniłam do mojej jednej i drugiej przyjaciółki i mówię, że coś jest ze mną nie tak, ja nic nie czuję. Moje przyjaciółki śmiały się i mówiły: Poczekaj… I rzeczywiście: z każdym tygodniem, z każdym miesiącem byłyśmy bliżej

Po publikacji tej rozmowy w sieci natychmiast zawrzało. Niektórzy internauci stwierdzili, że krzywdzi córkę. Inni dodali, że Agnieszka nie powinna mieć dziecka. Hyży nie wytrzymała i odpowiedziała im w poście na Instagramie:

Tak właśnie piszą o mnie - MAMIE - na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu Córki:) I w sumie to się cieszę,bo biorąc udział w „Wywiadówce” @annalewandowskahpba, poruszyłam chyba struny mocno skoro jest reakcja...spływają do mnie setki Waszych prywatnych wiadomości (dzięki za to‼️), które opisują podobne, często bardzo mocne historie dotyczące macierzyństwa, początków, emocji z tym związanych. Warto przeczytać całość wywiadu, by zrozumieć cały kontekst opowieści o mojej historii bycia rodzicem... Czy powiedzenie w tym kraju prawdy zawsze musi się spotykać z rynsztokową krytyką.

A wy po czyjej stronie stoicie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Pamiętacie jeszcze, jak wyglądał ślub Meghan i Harry'ego? To właśnie wtedy wszystko się zaczęło.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów