Internauci śmieją się ze stroju Krychowiaka. "Płaszcz i torba mamy?"

Zuzanna Morska 10.12.2019
Grzegorz Krychowiak
Fotografia: instagram.com/grzegorz.krychowiak

Piłkarz zaprezentował na Instagramie najnowszą stylizację. Nie wszystkim przypadła ona do gustu...

Grzegorz Krychowiak to bez wątpienia jeden z najbardziej stylowych polskich piłkarzy. Sportowiec uwielbia trendy modowe i chętnie włącza je do swoich codziennych strojów. Lubi bawić się modą, a efektami eksperymentów dzieli się na Instagramie.

Ostatnia stylizacja Krychowiaka nie wszystkim przypadła do gustu. Pod zdjęciem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Internauci krytykują strój Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak już nie raz zaskakiwał nas modowymi wyborami. Piłkarz nie boi się odważnych strojów i chwali się nimi na na Instagramie. Większość jego fanów jest zachwycona tym, że eksperymentuje z trendami. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że przesadza.

Ostatnio sportowiec zamieścił w sieci zdjęcie, na którym pozuje w brązowych spodniach, białych sneakersach i białym płaszczu. Strój uzupełnił szaro-żółtą męską torbą.

Wielu internautów pozytywnie oceniło najnowszy strój Krychowiaka. Ale znaleźli się też tacy, którym zupełnie nie spodobała się jego stylizacja.

Nawet bym w tym nie wyszedł kur zamknąć.

Płaszcz i torba mamy?

Ktoś cię przebrał, a to w ogóle nie twój styl. Taka ofiara modowa jakiegoś szalonego stylisty - piszą internauci.

A wam jak się podoba ten strój?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów