Internauci krytykują nową książkę Rozenek. W jej obronie stanął Majdan

Hanna Skowron 13.04.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Nie wszystkim internautom spodobał się nowy pomysł Małgorzaty Rozenek-Majdan, a także zamieszanie wokół niego. W jej obronie stanął mąż. Zobaczcie, co napisał!

Małgorzata Rozenek-Majdan wydała ostatnio książkę pt. "In vitro. Rozmowy intymne". Perfekcyjna Pani Domu pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych, gdzie przyznała też, że temat jest jej na tyle bliski, że musiała zabrać głos w tak ważnej dla niej sprawie.

Po ukazaniu się tej informacji jeden ze współautorów książki, ojciec dominikanin Paweł Gużyński, zabrał głos w tej sprawie i dodał na Facebooku obszerny wpis, w którym podważył udział gwiazdy w tym projekcie. Napisał m.in., że nie przeprowadzała ona zawartych w nim wywiadów i nie zbierała materiałów do publikacji. 

Rozenek od razu odniosła się do zarzutów, a ojciec Gużyński ostatecznie wyjaśnił, że nie miał złych intencji i chciał jedynie podkreślić udział osób trzecich w tym projekcie. Afera wokół książki nie uszła uwadze fanów i nie spodobało im się to zamieszanie. 

Radosław Majdan staje w obronie żony

Pod postami dotyczącymi książki pt. "In vitro. Rozmowy intymne" pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Nie zabrakło jednak także tych, w których internauci wyraźnie widzą w książce pomysł na kolejny biznes. 

Kolejny pomysł na biznes... - napisał jeden z fanów.

W obronie pomysłu swojej żony stanął Radosław Majdan. Od razu odpowiedział na powyższy zarzut.

Dlaczego uważasz, że mówienie o ważnych sprawach jest pomysłem na biznes? Dlatego bo ciebie to nie dotyczy? Więc uspokajam. Nie otwieramy kliniki in vitro.

Kolejna internautka dodała jedynie wymowne: "Ech...". Majdan nie wytrzymał i padły mocne słowa.

Musisz być bardzo sfrustrowana swoim życiem. Niestety nie dostaniesz żadnej rady, bo największą karą dla ciebie jest to, że musisz siebie i swoje frustracje znosić. Życzę wytrwałości - odpisał.

Uważacie, że powinien zabierać głos w tej sprawie?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów