Internauci wyśmiewają buty Rozenek: "Są po prostu okropne". Jest odpowiedź gwiazdy

Hanna Skowron 30.01.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Perfekcyjnej Pani Domu znów się dostało!

Styl Małgorzaty Rozenek coraz częściej wzbudza kontrowersje wśród jej obserwatorów na Instagramie. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że internautom nie spodobała się stylizacja, w której pokazała się na wiosennej ramówce TVN. A teraz znów się jej dostało. Tym razem poszło o jej buty...

Małgorzata Rozenek skrytykowana za buty

Śniegowce to zdecydowanie najwygodniejsze zimowe buty, jednak nie należą do najpiękniejszych. Ostatnio pokazała się w nich prowadząca "Projekt Lady" i natychmiast została skrytykowana. Jedna z obserwatorek nie zostawiła na Rozenek suchej nitki:

Wszystko super i wiem, że o gustach się nie dyskutuje i bardzo Cie przepraszam Małgosiu, ale te buty są po prostu okropne… No jak większość mi się zawsze podoba, tak te buty mnie zabiły.

Małgorzata postanowiła odpowiedzieć na krytyczny komentarz:

To są najwygodniejsze i najcieplejsze buty. Mam je w wielu kolorach bo są bardzo wygodne, ale rozumiem ze się mogą nie podobać bo mają „trudną” urodę.

Fanki Rozenek po raz kolejny wzięły ją w obronę. Stwierdziły, że wygląda w nich świetnie i nie powinna przejmować się hejtem. A co wy sądzicie o jej butach? Zdecydowalibyście się na taki model?

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów