Fani krytykują odważne zdjęcie Rozenek: Takich widoków nie powinno się zostawiać dla męża? Odpowiada

Katarzyna Leszczyńska 24.01.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Perfekcyjna zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z komentarzy w swoim stylu.

Małgorzata Rozenek-Majdan często jest w ogniu krytyki internautów. Ostatnio o Perfekcyjnej Pani Domu znów zrobiło się głośno przez kłótnię z Kubą Wojewódzkim na temat występu jego partnerki w „Tańcu z gwiazdami”. Jednak nie tylko to stało się powodem niepochlebnych komentarzy pod adresem Rozenek. Gwiazda wstawiła na Instagrama zdjęcie po treningu, które wywołało oburzenie.

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Na fotografii z siłowni Rozenek ma na sobie czarne body. Gwiazda pokazuje swoją szczupłą figurę, której wielu może jej pozazdrościć. I choć pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów w kierunku Małgorzaty, pojawiło się też wiele negatywnych komentarzy ze strony oburzonych internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan po treningu
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Fani są oburzeni zdjęciem Rozenem po treningu

Nie raz już zdarzyło się, że internauci byli oburzeni kusymi ubraniami i odważnymi zdjęciami Małgorzaty Rozenek. Wielu fanów Perfekcyjnej zarzuciło jej, że taki strój i tego typu fotografie nie są odpowiednie dla osoby w jej wieku, która jest stateczną żoną i matką. Inni zwracają uwagę, że taki wizerunek nie łączy się z tym, w jaki sposób kreowana jest w prowadzonych przez siebie programach, jak: „Perfekcyjna Pani Domu” oraz „Projekt Lady”.

Jest tyle pięknych widoków, filmów, muzyki. Czy nie lepiej nad tym się zachwycać? Mimo pięknej figury takie zdjęcia wciąż są dla mnie niezrozumiałe.

Jak dla mnie takie zdjęcia, zwłaszcza jak się ma dzieci w wieku szkolnym, to się wysyła tylko „swojemu staremu”, a nie obcym ludziom. Majtki na szczęście są, ale to tylko kwestia czasu.

Szkoda, że pani Małgosia „uczy” w „Projekt Lady” zasad, których sama nie przestrzega.

Świetna figura, to już nieważne czy 40- czy 50-latki, ale kurczę, czy to specjalnie te majtki i jeszcze do tego odsłaniające tak wiele? Czy takich widoków nie powinno się zostawiać w sypialni dla męża? Pani Małgosiu…

Ładnie i zgrabnie, ale widać przedziałek krocza.

Ostatni z komentarzy wyraźnie rozbawił Małgorzatę Rozenek. Gwiazda często odpowiada na krytyczne komentarze w bardzo specyficzny sposób. Tak też postanowiła uczynić i tym razem. Z dozą sarkazmu zdecydowała się odpowiedzieć na ten komentarz.

Mój ty mały ginekologu – napisała gwiazda w odpowiedzi.

Myślicie, że internauci mają rację?

Zobacz także: Rozenek skrytykowana za zdjęcie z dekoltem z siłowni. "Trochę szacunku do siebie". Mocna odpowiedź 

Małgorzata Rozenek-Majdan na siłowni
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan na siłowni
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Zobaczcie też w galerii poniżej, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów