Internauci krytykują Rozenek. "Rozbiera się przy dziecku". Ma dla nich najlepszą odpowiedź

Emilia Klima 04.08.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: East News

Zagdaka zdjęcia z bohaterem drugiego planu wyjaśniona. 

Małgorzata Rozenek należy do jednych z najbardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. A na pewno tych bardziej kontrowersyjnych. Niemal każdy jej post rozpala sekcję komentarzy do czerwoności, fani wytykają jej zbyt śmiałe stroje i pozy, doradzają w kwestiach modowych, tego, czy Radosław Majdan powinien golić nogi oraz proszą o zapinanie pasów podczas jazdy z samochodem.

Prezenterka w rozmowie z portalem WP Gwiazdy przyznała, że lubi swoich "followersów", bo dzięki temu ma kontakt z fanami, a do złośliwości i krytycznych uwag ma raczej luźny stosunek.

Bawi mnie to, że za każdym razem, kiedy wstawiam zdjęcie, internauci mają dla mnie całą masę dobrych rad - powiedziała.

Perfekcyjna odniosła się też do głośnej w ostatnich dniach sprawy "mistrzyni drugiego planu", która pojawiła się znienacka na zdjęciu, w którym państwo Majdan stoją roznegliżowani przed lustrem. Część fanów zasugerowała, że tajemnicza postać to dziecko i zaczęła wytykać Rozenek, że nie przystoi paradować w takim stroju przy nieletnich.

Rozenek wyjaśniała, że osoba na zdjęciu to jej makijażystka, która dawno skończyła już 18 lat. (Gwiazdorskie małżeństwo było wówczas w trakcie nagrywania swojego nowego programu).

Najbardziej na Instagramie rozbawił mnie komentarz: No rozumiem, że się rozbiera do majtek i robi sobie zdjęcia w lustrze, ale żeby tak przy dziecku?  - wyznała ze śmiechem w rozmowie z reportem WP Gwiazdy.

Największa zagadka minionego tygodnia w polskim internecie wyjaśniona ;) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów