Internauci krytykują Hannę Lis za spódnicę. "Za krótka dla dojrzałej kobiety". Jej odpowiedź bezbłędna

Redakcja 01.06.2017
Hanna Lis
Fotografia: ONS

Negatywne komentarze nie zdenerwowały dziennikarki, a wręcz przeciwnie. 

Hanna Lis pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Łukaszem Jemiołem. Nie wszyscy jednak byli nim zachwyceni. Znaleźli się tacy, którym nie spodobała się sukienka dziennikarki, a konkretnie jej długość. 

Lis spotkała się z zarzutem, że w pewnym wieku nie powinno nosić się mini. Mimo że w niebieskiej sukience prezentowała się niezwykle atrakcyjnie, a wielu internautów było zachwyconych jej stylizacją, znaleźli się i tacy, którzy nie szczędzili jej słów krytyki. 

Przestańcie wszyscy słodzić, bluzka-sukienka za krótka dla dojrzałej kobiety. Wygląda niesmacznie i bez klasy - napisał internauta na Instagramie Hanny Lis. 

Długość zbyt krótka, nie róbmy się na siłę młodszymi bo to może tylko zaszkodzić...- dodał kolejny. 

Na negatywne komentarze nie pozostała obojętna gwiazda, która odpowiedziała na nie po mistrzowsku. 

Bardzo przepraszam, że uraziłam Pani poczucie estetyki i z góry uprzedzam, że dalej będę chodzić w takich ubraniach, które lubię i w których czuję się dobrze. W wieku 47 lat powinnam paradować w worku? Btw. czy szorty na 47-letnim mężczyźnie też wyglądają niesmacznie i bez klasy? Pozdrawiam serdecznie, więcej tolerancji - napisała Hanna Lis. 

Łukasz Jemioł i Hanna Lis
Fotografia: www.instagram.com/hanna_lis/?hl=pl

Łukasz Jemioł i Hanna Lis

"Super wyglądasz!"

Kolejnym dowodem na to, że Hanna Lis nie przejęła się kąśliwymi uwagi jest kolejne zdjęcie, które umieściła na Instagramie. Dziennikarka po raz kolejny wyeksponowała swoje nogi, a do zdjęcia dołączyła opis, którym zamyka usta hejterom. 

Odpalam Gazeta.pl, żeby przejrzeć newsy, a tam "artykuł" o długości mojej kiecki. Mam tłumaczyć się z tego, że mając 47 lat nie paraduje po świecie w worku pokutnym? Dlaczego nie kwestionuje się prawa mężczyzn w moim wieku do chodzenia w szortach? Dobrze czuję się w swojej skórze, jeśli komuś to przeszkadza - trudno. Tylko rzucenie fajek by się przydało, trzymajcie kciuki - napisała Hanna Lis na Instagramie. 

Komentarzem dziennikarki zachwyceni są internauci, którzy twierdzą, że tak pięknych nóg grzechem byłoby nie pokazywać. 

Wygląda Pani pięknie! Proszę nie przejmować się krytyką tylko cieszyć się każdą chwilą! - napisała internautka.

Super wyglądasz. Mam tyle samo lat i też nie będę worów ubierać - dodała kolejna internautka. 

Wszystko wskazuje na to, że Hanna Lis należy do tych kobiet, które doskonale zdają sobie sprawę ze swoich atutów i lubią je eksponować. I dobrze, bo dziennikarka naprawdę nie ma się czego wstydzić ;-)

Hanna Lis
Fotografia: www.instagram.com/hanna_lis/?hl=pl

Hanna Lis

Hanna Lis
Fotografia: www.instagram.com/hanna_lis/?hl=pl

Hanna Lis

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów