Influencerka płacze po tym, jak usunięto jej konto na Instagramie. "Bez moich zasięgów jestem nikim" mówi

Julita Buczek 11.04.2019
usunięto jej instagrama rozpłakała się
Fotografia: Instagram @duhitsjessy

Płakała z powodu usuniętego konta na Instagramie? Ta influencerka przeżywa "prawdziwy dramat"!

Popularnym pomysłem na szybki zarobek jest stworzenie konta na Instagramie. Według wielu plotek w ten sposób można zarobić na tym całkiem duże pieniądze. Jedną z najpopularniejszych instagramerek zarabiających w ten sposób jest Kylie Jenner, która, podobno, za jeden wpis inkasuje nawet milion dolarów. Oczywiście inne dziewczyny mogą tylko pomarzyć o tego typu zasięgach, jednak nie zniechęca ich to do próby swoich sił w social mediach.

Zobacz także: Trenerka pokazała zdjęcie przed i po odchudzaniu. Zalała ją fala hejtu!

Zapłakana influencerka prosi by odblokowano jej konto

Do grupy młodych i ambitnych należy Jessy Taylor, która również postanowiła rozpocząć karierę w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwowało ponad 130 tysięcy fanów, niestety zostało zgłoszone do serwisu za naruszanie treści i w konsekwencji usunięte. Jessy nie wytrzymała ciosu i postanowiła nagrać bardzo emocjonalny film, który zamieściła w serwisie YouTube.

Bez moich zasięgów jestem nikim. Zwracam się do wszystkich, którzy zgłaszają moje konto. Pomyślcie dwa razy, zanim zrujnujecie mi życie, bo wszystkie pieniądze, jakie zarabiam, pochodzą z mojej działalności internetowej i nie chcę, żeby było inaczej. Musicie zrozumieć, że nie mam żadnych zdolności i posiadam 20 tysięcy dolarów kredytu studenckiego do zapłacenia, więc nawet jakbym chciała, nie mogę iść do college’u - wyznała na nagraniu.

Na szczęście Taylor wzięła się w garść i postanowiła założyć kolejne konto, na którym jak do tej pory uzbierała ponad 7 tysięcy fanów.

Co sądzicie o sytuacji, która spotkała Jessy?

Zobacz także: MTV Unplugged. Kasia Kowalska to kolejna artystka, która zagra "bez prądu"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów