#InMyFeelingsChallenge to nowe wyzwanie, które stało się hitem sieci. Gwiazdy je pokochały

Katarzyna Leszczyńska 23.07.2018
InMyFeelingsChallenge
Fotografia: Instagram/shaymitchell

Kolejne wyzwanie podbija sieć. Gwiazdy pokochały #InMyFeelingsChallenge. My już mamy swojego faworyta. Zobaczcie sami, jak wyginają się w rytm piosenki Drake'a!

#InMyFeelingsChallenge to najnowszy instagramowy trend, który stał się hitem. Wiele gwiazd ochoczo bierze w nim udział. To taneczne wyzwanie, które na początku miało być żartem, a popularnością przeszło najśmielsze oczekiwania. Podjęły go znane nam dobrze gwiazdy, a ich kocie ruchy to prawdziwy hit.

Gwiazdy podejmują wyzwanie #InMyFeelingsChallenge

Wszystko zaczęło się od kanadyjskiego piosenkarza, Drake'a. Pod koniec czerwca wydał płytę "Scorpion", którą promuje m.in. utwór "In My Feelings". Nie da się ukryć, że piosenka bardzo wpada w ucho. Postanowił to wykorzystać amerykański komik prowadzący "The Shiggy Show", który stworzył taneczne wyzwanie w rytm utworu Drake'a. Haczyk połknęli nie tylko zwykli internauci, ale przede wszystkim wiele dobrze nam znanych gwiazd.

Zobacz także: "Stranger Things" powraca! Zobaczcie wideo promujące 3. sezon serialu

W wyzwaniu wzięli udział, m.in. Ciara, aktorzy z popularnego serialu "Tacy jesteśmy" oraz gwiazdy "Słodkich kłamstewek". Możemy podziwiać również taneczne umiejętności znanych nam doskonale aktorów młodego pokolenia, Millie Bobby Brown i Noah Schnappa, czyli Jedenastki i Willa ze "Stranger Things". Nasze serca podbił jednak przede wszystkim Will Smith, który do wyzwania dołożył ekstremalne przeżycia. Zobaczcie sami!

Polskie gwiazdy w odważnym projekcie. Pokazały się w samej bieliźnie i bez makijażu!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów