Iluzjonista połknął obrączkę Davida Beckhama, a później wyciągnął ją za pomocą… wieszaka

Redakcja 25.11.2016
David Beckham i Victoria Beckham
Fotografia: www.youtube.com

Reakcja piłkarza i jego żony, Victorii Beckham, są bezcenne. Jednak nie ma czemu się dziwić - ta sztuczka jest naprawdę dziwna.

David Blaine to znany amerykański iluzjonista. Swoją przygodę z "magią" rozpoczął od występów ulicznych i sztuczek z kartami. Zasłynął w 1999 roku, kiedy pozwolił pochować się w plastikowym pojemniku pod trzytonowym zbiornikiem z wodą.

Spędził tam aż siedem dni, a w tym czasie pił jedynie 3 łyżeczki wody dziennie. To była jednak tylko zapowiedź do występu, który przyniósł mu prawdziwą sławę. W 2000 roku iluzjonista spędził prawie 64 godzin uwięziony w przezroczystym lodowym bloku. Do pełnej sprawności powrócił dopiero po miesiącu. Od tamtego czasu zaskakuje kolejnymi odważnymi pokazami. 

Do swojego najnowszego show David Blaine zaprosił największe znane gwiazdy. W filmie magika wystąpili David Beckham, John Travolta, Johnny Depp, Margot Robbie, Moby, Emma Stone, Patrick Stewart, Bryan Singer, ich rodziny i przyjaciele. 

david
Fotografia: www.youtube.pl

Eksperyment z obrączką

Iluzjonista każdego z gości poprosił o zdjęcie i oddanie obrączki. Gdy już pierścionki gwiazd były w jego posiadaniu, włożył je do ust i… połknął. Zaskoczeni sytuacją goście, dokładnie sprawdzili, czy należąca jeszcze przed chwilą do nich obrączka nie jest ukryta chociażby pod językiem. Gdy okazało się, że w jamie ustnej magika nie ma po nich śladu, zaczęli się niepokoić. Ale, nie to było najgorsze. 

Sprawy nabrały prawdziwie dramatyczny obrót, gdy magik wziął do ręki wieszak, który po chwili zaczął połykać. Gdy włożony był już niemal do końca, poprosił gości, aby pomogli mu go wyciągnąć - na szczęście wyjęli go bez problemów i to razem z połkniętą obrączką. Zaskoczone gwiazdy chyba nie do końca mogły uwierzyć w to, co właśnie rozgrywa się na ich oczach. Niektórym zrobiło się po prostu niedobrze, a inni zaczęli histerycznie krzyczeć. Zimną krew zachował jedynie Johnny Depp, który ochoczo pomógł magikowi pozbyć się drutu. 

David, to było niesamowite. Teraz jednak muszę iść do łazienki - powiedział aktor. 

Podobnie zareagowała Victoria Beckham, która po całej sytuacji bez słowa opuściła pokój. Jej mina mówi jednak więcej niż tysiąc słów. Jednak nie ma czemu się dziwić - chyba każdy zareagowałby identycznie na taki widok.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów