Ilona Ostrowska pokazała nagie ciało. Zaskoczyła fanów: Odważnie. Takich zdjęć będzie więcej!

Katarzyna Leszczyńska 09.03.2018
Ilona Ostrowska
Fotografia: Instagram/Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska popularność zyskała dzięki roli skromnej Lucy w "Ranczu". Zdjęcie, które wstawiła znacznie odbiega od tego wizerunku. Jest bardzo odważne!

Ilona Ostrowska popularność wśród polskich widzów zyskała dzięki roli Lucy w serialu „Ranczo”. Choć aktorka na swoim koncie miała już wcześniej różne role filmowe, jednak to właśnie dzięki roli charyzmatycznej i skromnej Amerykanki pokochali ją Polacy. Ostatnio Ostrowska wzięła udział w programie „Agent-Gwiazdy”, w którym radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnie zdjęcie aktorki wprawiło jednak wszystkich jej fanów w zdumienie.

Zobacz także: „Agent-Gwiazdy”: Konflikt pomiędzy uczestnikami. Reszta grupy ustawiła się po jednej ze stron

Ilona Ostrowska z okazji Dnia Kobiet postanowiła opublikować na Instagramie post z życzeniami dla swoich fanek. Zrobiła to jednak pod bardzo odważnym zdjęciem, które znacznie odbiega od jej dotychczasowego wizerunku. Na fotografii aktorka pozuje… całkiem nago! Duże poruszenie wzbudza również jego podpis.

Kochane dziewczyny! Życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach, jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać – napisała.

Okazuje się, że to nie koniec tego typu zdjęć.

Ilona Ostrowska nago
Fotografia: Instagram/Ilona Ostrowska

Odważne zdjęcia uczestniczek „Agenta”

Fani Ilony Ostrowskiej byli zaskoczeni tak odważną fotografią zamieszczoną przez aktorkę. Do tej pory gwiazda nie przyzwyczaiła ich do takich postów. Czyżby występ w „Agencie” dodał jej odwagi? Wszyscy internauci byli jednak zachwyceni ciałem aktorki.

Pani Ilono, co za zdjęcie.

Super wygląd, wspaniałe ciało.

Brawa za odwagę.

Kwintesencja kobiecości – piąty, najdoskonalszy żywioł.

Bardzo odważnie!

Ale cudo.

Znaleźli się również tacy, którzy postanowili zażartować w odniesieniu do „Rancza”.

Co na to Kusy – zaśmiał się Internauta, nawiązując do męża Lucy z serialu.

Jak się okazuje, to zdjęcie ma swoją historię. Zdradziła ją inna uczestniczka „Agenta”, Karolina Ferenstein-Kraśko. Kobieta dodała tajemniczy komentarz pod postem Ostrowskiej, w którym napisała, że tego typu fotografie były częścią ich zadania w programie. Szybko jednak zreflektowała się i komentarz zniknął spod zdjęcia. Czyżby zdradziła za dużo? Okazuje się, że możemy się spodziewać więcej tego typu fotografii, na profilach innych uczestniczek „Agenta”. Ciekawi?

Zobacz także: Kraśko przepytuje żonę o udział w „Agencie”. Nagle przerywa mu Rusin. Jej pytanie mocno go speszyło

Karolina Ferenstein-Kraśko komentuje nagie zdjęcie Ostrowskiej
Fotografia: Instagram/Ilona Ostrowska
Karolina Ferenstein-Kraśko i Ilona Ostrowska
Fotografia: Instagram/Ilona Ostrowska
Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: Instagram/Ilona Ostrowska

Autorka: Julia Pandecka

Odkryj nową kolekcję kostiumów kąpielowych dla kobiet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów