Łepkowska umieściła w sieci poruszający wpis. "Muszę pogodzić się z tym, że niedługo odejdzie"

Hanna Skowron 10.04.2019
Ilona Łepkowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Scenarzystka opublikowała na Facebooku rozpaczliwy wpis. Fani w komentarzach wysyłają wyrazy współczucia.

Ilona Łepkowska to znana polska scenarzystka, która stworzyła fabuły do wielu seriali przyciągających całe rodziny przed telewizory. Gwiazda udziela się też w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją grupa wiernych fanów. Jej ostatni wpis bardzo ich poruszył.

Ilona Łepkowska zamieściła w sieci poruszającą wypowiedź

Scenarzystka przyznała, że przed nią trudny czas. We wpisie zamieszczonym na Facebooku wyznała, że jej wieloletni przyjaciel, pies Irmo, odchodzi. Gwiazda zmieniła dotychczasowe plany, aby móc się nim zająć.

Mój ukochany pies, Irmo czuje się coraz gorzej. Powoli muszę próbować pogodzić się z tym, że niedługo odejdzie. Nie poleciałam ze Sławkiem do Londynu, co planowaliśmy od kilku miesięcy, żeby z nim zostać, podawać leki i robić zastrzyki. Są chwile, kiedy wydaje się, że wraca do zdrowia i sił, ale potem znów jest kiepsko...

Sznaucer olbrzym Irmo towarzyszy Łepkowskiej od 12 lat. Scenarzystka podzieliła się z fanami zdjęciem psa z jego szczenięcych czasów. W dalszej części wpisu dodała też, że stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu.

Staram się być koło niego jak najwięcej, głaskać, drapać za uchem i mówię mu, jak bardzo go kocham. I przypominam sobie te dwanaście lat razem. To zdjęcie sprzed 11 lat, kiedy był młodziakiem, pluszakiem i pozował do zdjęcia na pomoście nad jeziorem w Burdągu...

Pod poruszającym postem Łepkowskiej pojawiło się wiele słów wsparcia ze strony obserwatorów gwiazdy. Większość z nich ma bądź miała podobne doświadczenia.

Na szczęście niedługo po rozpaczliwym wpisie gwiazda dodała, że na kolejną porcję leków pies zareagował dobrze i jego stan się trochę poprawił.

Wy też traktujecie zwierzaki jak pełnoprawnych członków rodziny?

Ten pies uwielbia podróżować. I tym samym podbija Instagram. Musicie zobaczyć jego zdjęcia w akcji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów