Ilona Łepkowska ostro skomentowała najnowszy program Rozenek: "Z jakiego powodu ma być wzorem?"

Anna Respondek 03.10.2018
Ilona Łepkowska i Małgorzata Rozenek
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/TRICOLORS/East News

Scenarzystka w felietonie wyśmiała nie tylko "Perfekcyjną", ale także jej najnowszy program. 

Ilona Łepkowska znana jest jako królowa polskich seriali. Scenarzystka stworzyła już wiele popularnych tytułów, które przypadły oglądającym do gustu. Jednym z najbardziej znanych jest "M jak miłość" królujący na srebrnym ekranie od kilkunastu lat. 

Łepkowska, która ma ugruntowaną pozycję w polskim show-biznesie, nie boi się wyrażać kontrowersyjnych opinii. Tym razem polska pisarka postanowiła w swoim najnowszym felietonie odnieść się do postaci Małgorzaty Rozenek i jej najnowszego programu pod tytułem "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek

Ilona Łepkowska nie przebierała w słowach, oceniając program i postać Rozenek na łamach "Tele Tygodnia". Po pierwsze zauważyła, że tytuł programu zdecydowanie nie jest adekwatny do tego, co sobą reprezentuje "Perfekcyjna". Zaapelowała również do potencjalnych uczestniczek, aby zdecydowanie nie chciały być jak Rozenek.

Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla "zwykłej kobiety"? - zadaje pytanie. 

Scenarzystka nie omieszkała również odnieść się do wieku gwiazdy. Stwierdziła także, że jej program jest "nudny jak falki z olejem".

Jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. W każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym - zaznacza. 

Pisarka na zakończenie postanowiła wspomnieć o konflikcie Rozenek i Rusin. W tym wypadku bez wątpliwości stanęła po stronie prowadzącej "Dzień Dobry TVN", nazywając Rozenek "sztucznym tworem".

Myślicie, że Małgorzata Rozenek odpowie popularnej scenarzystce? 

Jak mieszkają gwiazdy? Zobacz mieszkanie Radosława i Małgorzaty Majdanów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów