Ilona Felicjańska trafiła do szpitala psychiatrycznego! "Jestem tylko uzależniona od alkoholu"

Malwina Wasilewska 09.04.2020
Ilona Felicjańska
Fotografia: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Ilona zdobyła się na szczere wyznanie.

Ilona Felicjańska poinformowała swoich fanów na Instagramie, że trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda, która zmaga się od lat z alkoholizmem, przyznała, że ma nawrót choroby.

Ilona Felicjańska trafiła do szpitala psychiatrycznego

Ilona Felicjańska kilka lat temu zmagała się z problemem alkoholowym, któremu poświęciła książkę "Cała prawda o...". Po ostatniej awanturze z Paulem Montaną, która zakończyła się dla nich tygodniowym aresztem, Ilona twierdziła, że nie potrzebuje terapii. Jednak teraz była Miss Polonia poinformowała, że właśnie trafiła na oddział szpitala psychiatrycznego.

Leżę na oddziale szpitala psychiatrycznego. (...) Ja jestem tylko uzależniona od alkoholu, miałam nawrót, szukałam pomocy a w dobie obecnej kwarantanny mogłam przyjechać tylko tutaj. Nie wahałam się bo już wiem jak ważne jest ratować siebie! Nie cały świat - siebie. Bo cały świat zaczyna się ode mnie. Czy żałuje? Nie! Bo teraz jeszcze bardziej zrozumiałam jaką jestem szczęściarą. Jak wiele dostałam od Boga? Siły wyższej? Nie ma znaczenia jak to nazwać. Czym jest. A nawet czy jest. Wiem ze jestem ja - napisała Felicjańska.

Internauci życzą jej dużo siły w walce z uzależnieniem:

Trzymam kciuki. Dasz radę!

Życzę dużo wsparcia ze strony najbliższych i dużo siły w walce o siebie.

Pogody ducha i wytrwałości życzę.

Jak myślicie, uda się jej w końcu przezwyciężyć chorobę?

Kolejny przerażający efekt koronawirusa. Przez niego Nowy Jork wygląda jak z najbardziej strasznego horroru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów