Mówili, że wygląda jak postać z filmu "Avatar". Swoją ułomność przekuła w największą zaletę

Magdalena Barszczak 02.05.2018
Ilka Bruhl
Fotografia: Instagram.com/ilkabruehl

Niemka Ilka Bruhl udowadnia, że chcieć to móc.

Tej twarzy się nie zapomina. 26-letnia modelka Ilka Bruhl urodziła się z rzadką wadą genetyczną - rozszczepem podniebienia. Jako mała dziewczynka przeszła kilkadziesiąt operacji, dzięki którym mogła normalnie funkcjonować. Lekarze "naprawili" jej ciało, ale nie zdołali uleczyć duszy. W końcu dziewczyna uleczyła się sama.

Zobacz także: Przez zespół wstrząsu toksycznego straciła obie nogi. Dzisiaj edukuje innych

Nie od dziś wiadomo, że to, co inne i nieznane, budzi niepokój. Ze względu na jej przypadłość oczy Niemki mają specyficzny, migdałowaty kształt. Poza tym nie wykształciły się u niej drogi nosowe. Z powodu nietypowego wyglądu rówieśnicy dokuczali Ilce. Porównywali ją do postaci z "Avatara" czy "Piątego elementu". 

Ilka Bruhl - dziewczyna z defektem, która ma misję

Trwało to do momentu, aż Niemka wzięła sprawy w swoje ręce. Znajomi namówili ją, by zaczęła zamieszczać swoje zdjęcia w sieci. Piękne klimatyczne fotografie w połączeniu z jej niezwykłą urodą spowodowały, że szybko zyskała wielu fanów na Instagramie. Dziś w tym medium społecznościowym obserwuje ją ponad 14 tys. osób.

Odkąd pokazuje siebie taką, jaka jest, wzrosła jej samoocena. Ilka ma nadzieję, że jej historia pomoże innym kobietom pokochać siebie

Urodziłam się taka, bo mam misję pokazywać światu, że wszyscy jesteśmy piękni - mówi.

Zobacz także: Jej krzywy i garbaty nos był jej największym kompleksem. Teraz pokazała zdjęcia po operacji

Myślicie, że ma szanse na karierę w modelingu?

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów