Fanka zapytała Marinę, ile waży. Gwiazda od razu odpowiedziała

Paulina Ermel 06.05.2019
Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: instagram.com/marina_official

Internautka nie spodziewała się takiej odpowiedzi. Zobaczcie, co napisała Marina.

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Wokalistka wraz z mężem powitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Liama. Od tamtej pory na instagramowym profilu gwiazdy pojawiają się migawki z jej życia prywatnego, na których widać także, jak spełnia się jako mama.

Jedno z ostatnich zdjęć Mariny zachwyciło jej fanów, ale jednocześnie sprowokowało ich do zadawania pytań o jej wagę. Jedna z internautek zapytała wprost, ile waży gwiazda. Zobaczcie, jak odpowiedziała Marina.

Ile waży Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina w lipcu zeszłego roku urodziła syna. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Jej najnowsze zdjęcia pokazują, jak świetną figurą i kondycją może się pochwalić.

Pod jedną z ostatnich fotografii internautka zapytała Marinę, ile waży. Gwiazda wrzuciła bowiem do sieci zdjęcia, na których pozuje w krótkiej różowej sukience - eksponuje ona jej zgrabne nogi i płaski brzuch.

Marina postanowiła odpowiedzieć i zszokowała fankę.

Tyle, co przed ciążą - 50 kg. Ale jeszcze niedawno 52 kg/53 kg - napisała Marina.

Fanka nie spodziewała się takiej odpowiedzi.

Tak chudziutko Pani wygląda, myślałam, że jakieś 45 kg - napisała.

A waszym zdaniem, jak prezentuje się Marina?

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów