Ile waży Katarzyna Warnke i inne gwiazdy? Niektóre odpowiedzi mogą was zaskoczyć

Hanna Skowron 11.04.2019
Katarzyna Warnke
Fotografia: PAWEL WISNIEWSKI/Polska Press/East News

Aktorka zdobyła się na odważny komentarz.

Wiosna w pełni. Zanim się obejrzymy, trzeba będzie odsłonić trochę ciała. Czy wszyscy są gotowi na ten krok? Katarzyna Warnke - bez wątpienia. Gwiazda zdradziła, ile waży. Okazuje się, że więcej niż Wieniawa i Lewandowska.

Zobacz także: Warnke pokazała zdjęcie w t-shircie i majtkach. Fani: "Zbieram szczękę z podłogi"

Ile ważą Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, Natalia Siwiec i Anna Lewandowska?

Warnke nie raz udowodniła, że nie ma problemu z pokazywaniem swoich wdzięków. Wręcz przeciwnie - wielokrotnie mogliśmy podziwiać jej ciało w "Playboyu" i innych magazynach. Gwiazda może się pochwalić piękną i wysportowaną sylwetką. A ile waży? Tym szczegółem podzieliła się w "DD TVN" z Agnieszką Jastrzębską.

Aktorka na wstępie zaznaczyła, że kobietom nie należy zadawać takich pytań, jednak w końcu wyjawiła i tę tajemnicę. W jej przypadku tusza to zasługa mięśni. Warnke przyznała się do wahań wagi od 57 kg do 62 kg. To więcej niż zadeklarowały inne gwiazdy.

W tym samym wywiadzie Julia Wieniawa wyznała, że waży 51 kg, choć najlepiej czuje się z 2 kg mniej. Z kolei Natalia Siwiec zdradziła, że jej waga oscyluje wokół 50 kg.

W internecie krążą też informacje na temat wagi innych gwiazd. I tak np. Anna Lewandowska i Joanna Krupa ważą 53 kg, Honorata Skarbek - 60 kg, a Ewa Chodakowska między 54 a 56 kg.

Spodziewaliście, że polskie gwiazdy tyle ważą?

Zobacz także: Aktorka "Tajemnic Smallville" werbowała kobiety do sekty. Przyznała się do winy

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów