Julia Wieniawa zdradziła, ile waży!

Hanna Skowron 16.04.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Aktorka może pochwalić się świetną figurą. Spodziewaliście się po niej takiej odpowiedzi?

Każda gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w świecie show-biznesu odgrywa wygląd. Znane aktorki, modelki i piosenkarki przywiązują dużą swojej figurze. Regularnie ćwiczą i często decydują się często na rygorystyczne diety. A jak jest w przypadku Julii Wieniawy? Aktorka zdradziła ostatnio, jakich produktów unika, jak ćwiczy oraz ile waży.

Ile waży Julia Wieniawa?

Niedawno Agnieszka Jastrzębska w "Dzień Dobry TVN" zapytała Julię Wieniawę o jej wagę. Mimo że takie pytanie wiele osób mogłoby wprawić w zakłopotanie, to jednak gwiazda odpowiedziała bez wahania. Ostatnio Julia przytyła 2 kg.

Aktualnie ważę 51 kilogramów, bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten i od razu przytyłam. Mam wagę w domu, więc sprawdzam, ile ważę, ale nie jest to dla mnie wyznacznik, bo tak naprawdę to w lustrze widzisz efekty, a nie na wadze - powiedziała Wieniawa.

Okazuje się, że najlepiej czuje się, gdy waży 49 kg. Julia w komentarzu na Instagramie zdradziła swoim fankom, jaką stosuje dietę oraz jak często ćwiczy:

Prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Dobra jest też ciepła woda z cytryną rano na czczo! - napisała.

Zobacz także: Ile waży Katarzyna Warnke?

Gwiazda dodała, że ze względu na dietę unika jedzenia w restauracjach. Ale, jak każdemu z nas, czasem zdarzają się jej momenty słabości:

Cheat day na restauracje lub słodkości robię sobie raz w tygodniu i mi to wystarcza - czytamy.

Julia musi uważać na to, co je nie tylko ze względu na figurę, ale też zdrowie. Przypomnijmy, że aktorka od dłuższego czasu choruje na niedoczynność tarczycy.

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów