Ile twarzy ukryło się na tym obrazku? Jeśli odnalazłeś wszystkie, jesteś geniuszem

Katarzyna Leszczyńska 09.01.2018
Fotografia: materiały prasowe
Fotografia: Ile twarzy jest na obrazku?

Okazuje się, że nie są to przypadkowe twarze.

Internet pełen jest różnego rodzaju zagadek na spostrzegawczość. Jedne mogą określać cechy naszej osobowości, inne są związane z inteligencją. Do tych drugich zalicza się zagadka, która ostatnio robi furorę w sieci. Wszystko za sprawą drzewa i twarzy, które można dojrzeć na obrazku. W zależności od tego, ile z nich uda nam się odnaleźć, odkryć możemy poziom naszej inteligencji.

Czarno-biały obrazek przedstawia drzewo. Oprócz niego można jednak dostrzec również wiele twarzy. Wyzwanie polega na tym, żeby w ciągu minuty dostrzec jak najwięcej ludzkich oblicz na obrazku. Choć pozornie wydaje się to niezwykle proste, w rzeczywistości okazuje się, że jest nie lada zadaniem. Mało komu udało się odnaleźć wszystkie twarze.

Ile twarzy znajduje się na obrazku?
Fotografia: materiały prasowe

Ile twarzy znajduje się na obrazku?

Okazuje się, że twarzy ukrytych na obrazku jest aż dziesięć. Jeżeli udało wam się odkryć wszystkie, możecie być z siebie dumni – jesteście prawdziwymi geniuszami. Najbardziej interesujący w zagadce może być fakt, że twarze obrysowane z konarów drzew są prawdziwe. Przedstawiają wizerunku światowych liderów, m.in.: Margaret Thatcher oraz Michaiła Gorbaczowa. Zobaczcie, gdzie ukryły się wszystkie twarze.

Odpowiedź, ile twarzy jest na obrazku
Fotografia: materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów