Księżna Meghan wydaje na ubrania horrendalne kwoty! Znacznie więcej niż Kate

Księżna Kate w czerwonym płaszczu i księżna Meghan w granatowym płaszczu na świątecznym spacerze
Fotografia: REX/Shutterstock/East News

Odkąd Meghan zaręczyła się z Harrym, nieustannie porównywana jest do księżnej Kate. Okazuje się, że obecnie wydaje na swoją garderobę znacznie więcej niż żona Williama!

Księżna Kate i księżna Meghan nieustannie są na ustach wszystkich. Zwłaszcza jeżeli chodzi o ich stylizacje. Nie da się ukryć, że obie księżne ubierają się zachwycająco. Co chwilę zaskakują nas swoimi zjawiskowymi stylizacjami. Siłą rzeczy, odkąd Meghan dołączyła do rodziny królewskiej po ślubie z Harrym, media zaczęły porównywać ją do Kate. Zarówno jeżeli chodzi o wizerunek, jak i kwoty, które obie wydają na swoją garderobę. Okazuje się, że pod tym względem znacznie przeważa żona Harry'ego

Zobacz także: Kate i Meghan pokłócone? Zobaczcie, co robiły po świątecznej mszy!

Ile księżna Meghan wydaje na ubrania?

Grupa ekspertów od mody, Unidentified Fashion Object No More, przeanalizowała wydatki czternastu europejskich księżnych i królowych. Okazuje się, że konkurencję w tyle pozostawia właśnie księżna Meghan. W minionym roku żona Harry'ego na ubrania wydała ponad 427 tys. funtów, czyli prawie dwa miliony złotych!

A jak wyglądają wydatki księżnej Kate? Okazuje się, że zajęła ona dopiero czwarte miejsce w zestawieniu. W ubiegłym roku żona Williama wydała "zaledwie" 71 tys. funtów, czyli ponad 340 tys. zł. Jak widać zatem, księżna Kate jest bardzo oszczędna w porównaniu do Meghan. A która z nich waszym zdaniem ubiera się lepiej?

Zobacz także: Mamy zdjęcia luksusowego domu Meghan i Harry'ego! Teraz mieszkają właśnie tutaj

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Księżna Meghan uznawana jest za najlepiej ubraną członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej. Postanowiłyśmy przyjrzeć się z bliska jej stylizacjom i wybrać te najpiękniejsze. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów