Małgorzata Rozenek zdradziła, ile przytyła w ciąży. Opowiedziała o swojej diecie!

Malwina Wasilewska 30.06.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Gwiazda nie ukrywa, że sporo przytyła w ciąży. Zdradziła, jak teraz wygląda jej dieta.

Małgorzata Rozenek otwarcie opowiada o swojej ciąży i problemach, z którymi musiała się zmierzyć, by w końcu przywitać na świecie ukochanego syna Henia. Przypomnijmy, że urodziła go dzięki metodzie in vitro, której poświęciła swoją książkę. W jednym z wywiadów Perfekcyjna zdradziła, ile przytyła w ciąży.

Ile Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży?

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że sporo przytyła w trzeciej ciąży. Jak twierdzi, będąc w ciąży z dwoma starszymi synami, było podobnie. Wcześniej przybrała na wadze 30 i 27 kilogramów. A jak było w przypadku ostatniej ciąży? Okazuje się, że tym razem przytyła ponad 20 kilogramów.

W komentarzach pod jednym z jej najnowszych postów fanki narzekały na ponadprogramowe kilogramy po ciąży. Rozenek w swojej odpowiedzi wyznała, że teraz nie ma czasu na zajmowanie się odchudzaniem. Twierdzi, że po prostu stara się jeść zdrowe posiłki i to jej wystarcza.

Ja też mam dużo nadprogramowych kilogramów, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać - wyznała.

Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trzeba przyznać, że nie może narzekać na figurę...

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów