Kasia Tusk może zarobić krocie na dziecku! Stawki robią wrażenie

Paulina Ermel 19.02.2019
Kasia Tusk
Fotografia: instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk na początku roku została mamą. I choć do tej pory na swoim blogu zajmowała się głównie modą, od narodzin dziecka pokazuje także zdjęcia z wózkiem i chwali się również uroczą wyprawką. Wiemy, ile może na tym zarobić.

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Inspiruje miliony Polek wyważonymi stylizacjami, uchyla rąbka tajemnicy na temat tego, jak urządziła mieszkanie i dzieli się także łatwymi przepisami na niebanalne dania. Myślicie, że świeżo upieczona mama zajmie się także tematyką macierzyństwa? Zobaczcie, ile mogłaby na tym zarobić.

Ile Kasia Tusk zarobi na dziecku

Córka Donalda Tuska jest jedną z najlepiej opłacanych blogerek modowych. Szacuje się, że za jeden sponsorowany wpis w tej chwili zarabia nawet 10-20 tysięcy złotych. I nie ma się co dziwić - reklamuje produkty w subtelny i estetyczny sposób, a do tego robi to skutecznie - w moment znikają ze sklepowych półek.

Kasia w tej chwili może pochwalić się tym, że miesięcznie jej blog ma aż 1 mln odsłon! Zarabia na nim od 400 do 650 tys. zł miesięcznie. Reklamując produkty dla dzieci, mogłaby zarobić nawet 2 razy więcej.

Magazyn "Flesz" pokusił się o zestawienie tego, ile Kasia mogłaby zarobić na dziecku, jeśli tylko zdecydowałaby się na współpracę z markami dziecięcymi. Jako że marki specjalizujące się w produktach i usługach dla dzieci oferują za reklamę nawet 2-3 razy więcej niż te normalne, Kasia mogłaby ostatecznie zarobić nawet 1 mln złotych!

Warto dodać, że Kasia nie podejmuje się każdej współpracy. Wybiera tylko takie propozycje, które są spójne z jej wizerunkiem. W dodatku nie ma z góry ustalonych stawek, tylko je negocjuje.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z mężem! Rzadko chwali się takimi chwilami

Myślicie, że pójdzie w tę stronę i spróbuje swoich sił w obszarze parentingowym? Pamiętajmy, że blog to tylko jedno ze źródeł dochodów Kasi. Ma ona także swoją markę odzieżową MLE Collection, a także wydała dwie książki, które doskonale się sprzedają.

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszka Kasia Tusk? Blogerka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego mieszkania. Koniecznie je zobaczcie, bo robią ogromne wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów