Joanna Krupa wyprawiła trzy baby shower. Wydała na nie mnóstwo pieniędzy!

Zuzanna Morska 16.10.2019
Joanna Krupa
Fotografia: instagram.com/joannakrupa

Modelka już za miesiąc po raz pierwszy zostanie mamą. Z okazji narodzin dziecka wyprawiła już trzy imprezy "baby shower". Wydała na nie fortunę!

Joanna Krupa nie może doczekać się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Gwiazda, która w maju ogłosiła, że jest w ciąży, już za miesiąc zostanie mamą. Zarówno ona, jak i jej mąż nie mogą być szczęśliwsi z tego powodu.

Gwiazda przygotowuje się na przyjście na świat córki. "Pomagają" jej w tym przyjaciele. To właśnie dla nich modelka wyprawiła trzy spektakularne baby shower. Każde z nich sporo kosztowało!

Ile Joanna Krupa wydała na baby shower

Od kiedy tylko Krupa przyznała, że spodziewa się dziecka, na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć rosnącego ciążowego brzuszka. Gwiazda dzieli się również poradami na temat funkcjonowania w ciąży i zachwyca fanów tym, jak promienieje.

Modelka pokazała również, jak wyglądało jej baby shower! Okazuje się, że modelka poszła o krok dalej niż większość celebrytów i zorganizowała aż trzy tego typu imprezy! Każdą z nich relacjonowała w mediach społecznościowych. A na ostatnie baby shower wydała fortunę!

Zobacz także: Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. To małe wesele!

Jak podaje portal Plejada, Krupa wyprawiła ostatnią imprezę w swoim domu. W pięknie przystrojonym ogrodzie nie brakowało różowych akcentów, wszędzie też można było zobaczyć piękne kwiaty i balony. Krupa przyznała, że w zorganizowaniu takiego wydarzenia pomagała jej firma, która współpracowała m.in. z Kardashianami!

Robiła je firma, która współpracuje z Rihanną i Kardashiankami. Impreza kosztowała mnie aż 60 tysięcy dolarów (ok. 240 tys. złotych), ale nie oszczędzałam, bo chciałam, żeby moja córeczka miała co wspominać. Było karaoke, fotobudka. Dostałam mnóstwo fajnych mebelków, dzięki czemu w swoim pokoju córka będzie mogła się czuć jak księżniczka - powiedziała Joanna w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Uważacie, że organizowanie takiego przyjęcia dla jeszcze nienarodzonego dziecka to dobry pomysł? Czy może przesada?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów