Ile Joanna Krupa przytyła w ciąży? "Nie trzeba jeść jak świnia, bo to niezdrowe"

Joanna Krupa - ile przytyła w trakcie ciąży?
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Krupa jest już w 30. tygodniu ciąży. Modelka niedługo urodzi, jednak mimo okrągłego brzucha wciąż wygląda jak milion dolarów. Niektórzy zmartwili się, że jest zbyt szczupła, jak na swój błogosławiony stan. 

Joanna Krupa cieszy się ciążą. Od dawna marzyła o dziecku i widać, że ten wyjątkowy czas oczekiwania bardzo jej służy. Niektórzy fani martwią się jednak o figurę modelki. Ich zdaniem Krupa jest zbyt szczupła, jak na 30. tydzień ciąży. Przyszła mama szybko odpowiedziała na zarzuty i rozwiała wszelkie wątpliwości internautów.

Joanna Krupa zdradza, ile przytyła

Za 10 tygodni Joasia zostanie mamą. O jeszcze nienarodzone dziecko dba, jak o nikogo innego. Na swoim Instagramie pokazywała fanom, jak puszcza maleństwu w brzuchu muzykę. Niektórzy zaczęli jej jednak zarzucać, że nie je wystarczająco. Jej figura na najnowszych zdjęciach zaniepokoiła obserwatorów - uważają, że jest zbyt szczupła.

Joanna przed ciążą ważyła 53 kilogramy. Teraz zdradziła, ile przytyła w trakcie ostatnich miesięcy.

Dla tych, którzy komentują, że w ciąży trzeba przytyć, możecie być spokojni, przytyłam 10 kg i mam jeszcze 10 tygodni. Nie trzeba jeść w ciąży jak świnia, bo to niezdrowe dla mamy i dziecka. Nie musicie się o mnie martwić, bo nikt tak nie dba o moje "baby", jak ja.

To powinno uciszyć zmartwionych fanów. Komentarz Joanny nie pozostawia żadnych wątpliwości - modelka czuje się świetnie i doskonale wie, jak o siebie zadbać.

Joanna Krupa w ciąży.
Fotografia: instagram.com @joannakrupa

Zobacz także: Joanna Krupa puszcza muzykę dziecku w brzuchu. Fani są zachwyceni

Jaką mamą będziesz w przyszłości? Sprawdź koniecznie, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów