Iggy Azalea usunęła konta na portalach społecznościowych. Powodem wyciek jej nagich zdjęć

Sylwia Kropiewnicka 29.05.2019
Afera w sieci po wycieku nagich zdjęć Iggy Azalei
Fotografia: Chris Delmas/AFP/East News

Do sieci wyciekły nagie zdjęcia australijskiej raperki. Poszkodowana Iggy Azalea zdecydowała się usunąć profile w mediach społecznościowych.

Co jakiś czas słyszy się doniesienia o nielegalnych wyciekach różnego rodzaju treści zazwyczaj na skutek ataku hakerskiego. Zawsze wzbudza to zainteresowanie, jednak szczególnie duże jest ono w sytuacji, gdy przedmiotem takiego działania są czyjeś nagie zdjęcia. Ofiarą dokładnie takiej „złośliwości” padła właśnie Iggy Azalea. Do sieci trafiły jej zdjęcia topless, a poszkodowana gwiazda zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych.

Iggy Azalea – wyciek nagich zdjęć

Iggy Azalea padła ofiarą nie tylko naruszenia prywatności i udostępnienia nagich zdjęć bez jej wiedzy, ale także licznych ataków i nieprzyjemnych komentarzy z tym związanych.

Jak się okazało, nagie zdjęcia powstały w 2016 roku w trakcie sesji dla magazynu „GQ”, jednak nigdy nie miały one ujrzeć światła dziennego, a tym bardziej nie powinny zostać nielegalnie upublicznione. Najprawdopodobniej zdjęcia zostały wykradzione z komputera fotografa.

Raperka czuje się bardzo skrzywdzona, oszukana i zawstydzona przez zaistniałą sytuację. W jej oświadczeniu można przeczytać m.in.:

Nigdy nie zgodziłam się na robienie mi zdjęć topless. To było moje zastrzeżenie przed sesją, że „GQ” nie wydrukuje takich zdjęć. Nie było powodu, aby ktokolwiek miał zatrzymać te fotografie. Jestem zaskoczona i wściekła, że nie zostały usunięte od razu po finalnej selekcji.

Po pojawieniu się zdjęć w sieci, Iggy Azalea padła ofiarą niesmacznych, wulgarnych wręcz komentarzy ze strony mężczyzn. Pojawiały się one głównie pod jej postami na Instagramie, właśnie z tego powodu gwiazda zdecydowała się zniknąć z mediów społecznościowych.

Iggy Azalea skomentowała zaistniałą sytuację w następujący sposób:

Wiele komentarzy, które widzę, w szczególności od mężczyzn, dzielących się swoimi przemyśleniami i fantazjami na temat mojego ciała, bardzo mi przeszkadza. Bezbożne rzeczy, które ludzie mówią, są przytłaczające i sprawiają, że mam ochotę wszystko rzucić. Jeśli kiedykolwiek zostałeś upokorzony przed rodziną i tymi, na których ci zależy, może możesz odnieść się do tego, przez co przechodzę.

Autor zdjęć również wydał oświadczenie. Poinformował m.in. o tym, że wszczęto już śledztwo w tej sprawie. Niestety, na razie nie wiadomo, kto stoi na nielegalnym wyciekiem zdjęć.

Zobacz także: Byli świadkami wypadku księżnej Diany. Po latach zdradzają przerażające szczegóły

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów