Iga Lis pokazała intymne zdjęcie z Taco Hemingwayem. Takich ich jeszcze nie widzieliśmy!

Zuzanna Morska 02.01.2020
Iga Lis
Fotografia: instagram.com/iga_lis

Gwiazda pożegnała 2019 rok, wrzucając do sieci gorące zdjęcie z ukochanym. Zobaczcie!

Iga Lis i Taco Hemingway to jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Córka Kingi Rusin i popularny raper spotykają się od kilku lat, ale nie afiszują się ze swoją relacją.

Próżno szukać ich na ściankach czy branżowych wydarzeniach. Czasem fotoreporterom udaje się przyłapać ich spacerujących po mieście. Ale zdarza się też, że Iga wrzuci do sieci zdjęcie z ukochanym. Tak, jak zrobiła to w ramach pożegnania 2019 roku. 

Musicie zobaczyć tę fotkę!

Iga Lis na zdjęciu z Taco Hemingwayem

Iga od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Wraz z Taco Hemingwayem żyje sobie na co dzień w Londynie, gdzie ma spokój od polskich fotoreporterów. Gwiazda rzadko wrzuca też do sieci zdjęcia z ukochanym. Czasem jednak robi wyjątki.

19-latka ma za sobą trudny czas - jej tata, Tomasz Lis, trafił pod koniec roku do szpitala. Wygląda na to, że z ulgą skończyła 2019 rok i z radością powitała kolejny. Z okazji sylwestra gwiazda wrzuciła do sieci intymne zdjęcie z ukochanym.

My, 2019 - napisała pod fotką.

Ten rzadki widok zaskoczył fanów młodziutkiej gwiazdy.

Szczęścia śliczni.

Piękne.

Ale słodziaki - piszą fani.

Chętnie oglądalibyście takie zdjęcia częściej?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów