Iga Lis i Taco Hemingway mieli się zaręczyć? Zaskakujące doniesienia!

Zuzanna Morska 30.01.2020
Iga Lis i Taco Hemingway
Fotografia: instagram.com/iga_lis

Szokującą informację podał tygodnik "Na Żywo"!

Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najgorętszych i jednocześnie najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. 19-letnia córka Kingi Rusin i popularny raper tworzą związek od 2018 roku.

Jak podają media, ich relacja mogła wejść na kolejny poziom. Tygodnik "Na Żywo" informuje bowiem, że Iga i Taco mieli się zaręczyć!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway to para, która bardzo dba o swoją prywatność. Oboje mieszkają obecnie w Londynie, gdzie 19-latka studiuje. Często jednak zaglądają do Polski - koncerty Taco Hemingwaya cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością.

Na instagramowych profilach Igi i Filipa Szcześniaka - bo tak naprawdę nazywa się Taco Hemingway - próżno szukać ich wspólnych zdjęć. W czasie dwuletniego związku pochwalili się dosłownie kilkoma takimi fotografiami.

Ale nie oznacza to, że ich relacja nie rozwija się. Tygodnik "Na Żywo" podaje, że para miała się zaręczyć! I to już kilka tygodni temu. Żadne z nich nie potwierdziło tej informacji, ale na profilu Igi na Instagramie pojawiają się ostatnio zdjęcia, na których pozuje z dużym pierścionkiem na palcu serdecznym.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy? Jeżeli tak, nie pozostaje nam nic innego, jak im pogratulować!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów