Iga Krefft nie może wrócić do Polski z Bangkoku. "Nie jestem typową celebrytką i nie mam tyle hajsu, żeby kupować kolejne bilety"

Julita Buczek 16.03.2020
Iga Krefft
Fotografia: Agnieszka Sniezko/East News

24-letnia aktorka postanowiła opowiedzieć swoim wiernym obserwatorom na InstaStories, co jej się przytrafiło. W sieci poprosiła o rady, jednak spotkała się z bardzo dużym hejtem.

Na całym świecie obserwujemy błyskawiczne tempo rozwoju pandemii. W Polsce wprowadzono nawet stan zagrożenia epidemicznego.

W związku z tym wielu Polaków wypoczywających poza granicami kraju chce, jak najszybciej wrócić do Polski. W gronie tych osób znalazła się również 24-letnia gwiazda "M jak miłość".

Iga Krefft próbuje wrócić do Polski z Bangkoku

Aktorka wcielająca się w postać Uli Mostowiak zaapelowała do swoich fanów za pośrednictwem swojego instagramowego konta. To właśnie tam zamieściła informacje, że nie może skontaktować się z konsulatem czy liniami lotniczymi, którymi miała wrócić do Polski. Jak się okazało, nie wszyscy obserwujący postanowili współczuć aktorce sytuacji.

Ludzie jesteście trochę too much niektórzy… Dostałam wiadomość, że mam za swoje, bo śmiałam się z koronawirusa - powiedziała na InstaStories aktorka. 

Młoda aktorka postanowiła również wytłumaczyć się swoim fanom, że kiedy tylko dowiedziała się o poważnej sytuacji, postanowiła podjąć odpowiednie kroku.

Jak tylko wyszła cała akcja z tym wirusem, pisałam maile do ubezpieczalni, czy możemy wrócić, pisałam do ambasady, pytałam wielu osób, bo się mega wystraszyłam - wyjawiła Krefft.

Iga postanowiła również wyjaśnić swoim obserwatorom, dlaczego nie zakupiła od razu biletów powrotnych do kraju.

Nie jestem typową celebrytką i nie mam tyle hajsu, żeby kupować kolejne bilety do Polski, ot tak. Na początku tego tygodnia stwierdziliśmy z rodziną, że trzeba to ogarnąć, bo może być trudno lada dzień, ale niestety, ani linie lotnicze, ani pośrednik nie raczyli odebrać telefonu - wyznała.

Screenshot_2020-03-16 Relacje • Instagram
Fotografia: IstaStories Iga Krefft
Screenshot_2020-03-16 Relacje • Instagram(1)
Fotografia: IstaStories Iga Krefft

Co sądzicie o takich zagranicznych wyjazdach gwiazd?

Zobacz także: Gwiazda TVN-u trafiła do szpitala! Obawia się koronawirusa

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów