Ida Nowakowska opowiedziała o swoim małżeństwie. Udzieliła bardzo szczerego wywiadu!

Julita Buczek 09.07.2019
Ida Nowakowska o małżeństwie
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

Popularna tancerka robi w Polsce zawrotną karierę. W szczerej rozmowie wyznała, jak wygląda jej małżeństwo.

Ida Nowakowska to bardzo zdolna tancerka, która ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Gwiazda jest solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, a także byłą aktorką i tancerką teatru Janusza Józefowicza. Ida tańczyła również w Nowym Jorku w Metropolitan Opera, a także zagrała jedną z głównych ról w filmie "Out of Reach".

W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona. Niedawno udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim 4-letnim małżeństwie.

Ida Nowakowska opowiedziała o swoim związku

Popularna tancerka w rozmowie z magazynem "Flesz" wyjawiła kilka sekretów dotyczących jej małżeństwa. Jak dowiedzieli się dziennikarze dwutygodnika, gwiazda poznała swojego partnera na pierwszym roku studiów w Kalifornii. Zakochani wzięli piękny ślub w Los Angeles w polskiej parafii.

Jack oświadczył mi się nieoczekiwanie podczas pierwszej wizyty w Polsce. Dał mi wtedy pierścionek, który sam zrobił ze złotego drucika. Na nic innego nie było go wtedy stać - wyznała Nowakowska.

Ida po ślubie stanęła również przed bardzo trudną decyzją. Jej nowo poślubiony małżonek otrzymał propozycję wyjazdu do Chin. Przez dość długi czas nie wiedziała, jak ma postąpić.

Tu byli cudowni przyjaciele i mentorzy, którzy pomogli mi zbudować moje myślenie. Miałam też agentkę, która planowała zrobić ze mnie „gwiazdę Hollywood”. Wydawało mi się, że chcę zostać w tym mieście do końca życia. Nie chciałam wyjeżdżać. Biłam się więc z myślami długo - powiedziała dziennikarzom Ida.

Ostatecznie decyzję o wyjeździe pomogła podjąć jej mama, której Ida zawsze radzi się w poważnych sprawach.

Mama. Bardzo jej ufam. Powiedziała mi wtedy, że rodzina jest najważniejsza, a strata taty mocno jej o tym przypomniała. Spakowałam swoje rzeczy, samochód wstawiłam do garażu, pożegnałam przyjaciół i wyjechaliśmy do Nankinu - powiedziała tancerka.

Gwiazda wyznała również, jak wygląda jej związek na odległość. Okazało się, że Jack przyjechał do Polski aż na 3 miesiące, skąd będzie pracować, po tym czasie wyjeżdża do Paryża, gdzie obejmie stanowisko dla amerykańskiej firmy.

Dużo rozmawiamy przez telefon. Mam też pewność, że Jack jest moim najlepszym przyjacielem. Poznaliśmy się wcześnie, więc gdybyśmy mieli przez cały czas rezygnować ze swoich osobistych aspiracji, to czulibyśmy frustrację. A ja bardzo ufam Jackowi, wiem, że nie jest typem faceta, który dużo imprezuje, więc takie poczucie bezpieczeństwa nam sprzyja - wyznała gwiazda dziennikarzom.

Lubisz oglądać występy Idy w telewizji?

Zobacz także: Ida Nowakowska w reklamie popularnego sklepu. Ceny kolekcji pozytywnie was zaskoczą!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów