Ida Nowakowska odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Wiemy dlaczego!

Julita Buczek 11.10.2019
ida nowakowska
Fotografia: Instagram @idanowakowska

28-latka postanowiła zrezygnować z prowadzenia śniadaniówki na rzecz nowego projektu.

Ida Nowakowska popularność zdobyła, występując w show TVN „You can dance. Po prostu tańcz.” Od kilku lat związana jest z programem TVP, gdzie występowała w roli jurorki, a także prowadzącej program „Pytanie na śniadanie”.

Nowakowska odchodzi z programu?

Ida zdecydowała się odejść z programu „Pytanie na śniadanie”. Na jej instagramowym koncie pojawił się wpis, gdzie młoda prowadząca podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami.

Jutro w @pytanienasniadanie zdradzę Wam wreszcie pewien sekret... żegnam się z programem na miesiąc, ponieważ wyruszam w nietypową podróż życia... oglądajcie, a dowiecie się wszystkiego - napisała tajemniczo na swoim profilu na instagramie.

Jak się okazało, Ida zdecydowała się wziąć udział w innym programie TVP. „Szlak Nadziei” będzie polegać na przemierzeniu przez uczestników trasy, którą pokonali prawie 80 lat temu żołnierze Armii Andersa. Według Nowakowskiej to niesamowite wyzwanie i okazja do sprawdzenia się w trudnych warunkach.

@lukasz__nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą @pytanienasniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? W dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom. Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. #zBogiem Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę - napisała Ida.

Będziecie oglądać program z Idą?

Zobacz także: Pierwsza w historii modelka plus size w kampanii Victoria's Secret. Jak wypadła przed obiektywem?

Anna i Robert Lewandowscy
Rozwiąż quiz

Z którą polską WAG powinieneś wybrać się na mecz?

Anna i Robert Lewandowscy

1. Którą z tych dyscyplin sportowych (nie licząc piłki nożnej) lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów