Ida Nowakowska daje rady singlom: "Polecam szukać drugiej połówki w kościele"

Malwina Wasilewska 26.11.2019
Ida Nowakowska
Fotografia: Instagram.com/idavictoria/

Przemawiają do was jej rady?

Ida Nowakowska od kilku lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, a teraz doradza innym, gdzie najlepiej szukać drugiej połówki. W najnowszym wywiadzie dla "Faktu" namawia, by w poszukiwaniu miłości wybrać się do... kościoła na mszę. Poznajcie szczegóły.

Ida Nowakowska apeluje do osób szukających miłości

W dzisiejszych czasach osoby szukające miłości coraz częściej używają aplikacji randkowych typu Tinder. Jednak zdaniem Idy Nowakowskiej to błąd. Gwiazda Telewizji Polskiej w rozmowie z "Faktem" otwarcie krytykuje aplikacje randkowe i przekonuje, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie szukanie nowych znajomości w kościele.

To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! - mówiła gwiazda w rozmowie z "Faktem".

Od tej strony jej nie znaliśmy! Co ciekawe, Ida swojego ukochanego nie poznała w kościele, tylko na studiach...

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

ezembed

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów