IKEA otworzyła drugi największy sklep w Polsce. Dla klientów przygotowała niespodziankę

Anna Respondek 23.08.2017
IKEA
Fotografia: East News

Jeśli wybierasz się do nowego sklepu IKEA, przygotuj się na wiele atrakcji. 

Mieszkańcy Lublina i okolic nie będę już musieli jeździć do innych miast, aby zrobić zakupy w IKEA. W środę, 23 sierpnia, o godzinie 10:00 został otwarty pierwszy sklep w tym rejonie Polski. Dodatkowo jest to drugi największy obiekt w naszym kraju. 

W sobotę, dla pracowników IKEA, został zorganizowany Family Day, podczas którego mogli zrobić zakupy. Natomiast dla przyszłych klientów, w dzień otwarcia, firma przygotowała różnego rodzaju atrakcje, na przykład warsztaty z upcylingu, czyli wykorzystania odpadów do stworzenia nowych, wartościowych rzeczy, czy malowanie talerzy.

Nie mogliśmy się doczekać, żeby to powiedzieć: Zapraszamy na wielką "parapetówkę" z okazji otwarcia sklepu IKEA w Lublinie! Świętowanie zaczniemy w środę, 23 sierpnia o 10.00 rano i bawimy się do 21.00. Jako dobrzy gospodarze przywitamy Cię wieloma atrakcjami, które przywieźliśmy do Lublina prosto ze Szwecji. Jeśli przyjdziesz z rodziną – świetnie – mamy atrakcje dla dużych i małych! Będą szwedzkie przekąski, dziecięcy bohaterowie, ciekawe warsztaty, mnóstwo pamiątkowych zdjęć i nie tylko… No właśnie – wszystkiego Ci teraz nie zdradzimy - zachęcają organizatorzy na facebookowym koncie IKEA.

IKEA
Fotografia: Facebook/IKEA

Druga największa hala w Polsce

To drugi pod względem wielkości sklep IKEA, który ma 33,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Większa jest jedynie hala znajdująca się we Wrocławiu. Niebawem otwarte zostanie również centrum handlowe Skende Shopping, które będzie sąsiadowało z IKEA.

Obecnie w Polsce istnieje dziesięć sklepów tej skandynawskiej marki. W najbliższych latach planowane jest wybudowanie trzeciego obiektu w Warszawie, w dotychczasowym centrum handlowym Fort Wola i drugiego w aglomeracji katowickiej.

Ruszacie na podbój IKEA? ;)

Czytaj więcej: IKEA wypuściła nową reklamę. Wystąpił w niej znany polski muzyk. To strzał w dziesiątkę

giphy-downsized (86)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów