I tak w kółko robi jedne z najpiękniejszych okrągłych tatuaży na świecie

Paulina Szestowicka 05.08.2016
Okrągłe tatuaże
Fotografia: www.instagram.com/evakrbdk

W ciekawą formę ubiera miniatury dzieł sztuki, bohaterów literackich, a nawet krajobrazy i portrety artystów. 

Tatuaże tak jak wszystko, inne ulegają modzie. W jednym sezonie wszyscy szaleją za geometrycznymi wzorami, a kilka miesięcy później większość osób marzy o kolorowych malunkach o delikatnej linii. Jednak w sztuce tatuażu ważny jest też styl, a każdy artysta powinien mieć unikatowy, który go wyróżni.

Wielu tatuatorów tworzy tak charakterystyczne prace, że mimo zmieniających się trendów, ustawiają się do nich długie kolejki klientów. Należy do nich między innymi turecka artystka Eva Krbdk, która na co dzień pracuje w studiu w Stambule. W ostatnim czasie wyspecjalizowała się w robieniu okrągłych tatuaży. Niektóre z nich mają zamkniętą formę, a niektóre otwartą. Tatuatorka nie ogranicza się tematycznie w swoich pracach, często przedstawia artystów, fragmenty znanych dzieł sztuki, krajobrazy i bohaterów literackich.

Talent Evy Krbdk docenili też Internauci. Prace artystki są często udostępniane w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie @evakrbdk obserwuje ponad 180 tysięcy osób. Tatuatorka chwali się nie tylko malunkami, ale też pokazuje kulisy swojej pracy w studiu. 

Zobacz okrągłe tatuaże autorstwa Evy Krbdk

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów