Hugh Jackman żartuje z Ryana Reynoldsa! Musisz to zobaczyć

Ryan Reynolds i Hugh Jackman uśmiechnięci pozują razem do zdjęcia
Fotografia: DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Ryan Reynolds lubi się ze wszystkimi przekomarzać. Teraz przyszedł czas na odwet! Hugh Jackman postanowił zażartować z przyjaciela.

Ryan Reynolds znany jest z tego, że lubi żartować ze swojej żony i przyjaciół. I to publicznie! Na jego Instagramie najczęściej znajdują się żarty z Blake Lively. Kilka razy dostało się też jego największemu przyjacielowi, Ryanowi Goslingowi. Ale nie tylko. Ryan Reynolds równie chętnie żartuje z innego popularnego aktora, Hugh Jackmana. Filmowy Wolverine tym razem postanowił mu się odgryźć. Hugh Jackman zamieścił na swoim Twitterze wideo, w którym nieco wbija szpilę przyjacielowi. Wszystko jednak w dobrej mierze.

Hugh Jackman żartuje z Ryana Reynoldsa

Wideo opublikowane przez Jackmana promuje specjalną akcję charytatywną "Fudge Cancer". Możemy w nim zobaczyć zabawne materiały dotyczące Ryana Reynoldsa, które mają "przedstawiać całą prawdę o aktorze". Są to informacje dotyczące najnowszego filmu z jego udziałem, czyli "Był sobie Deadpool", oraz plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę, który wygrał jakiś czas temu. Jackman podpisał post następującymi słowami: "Komu zaufasz? Mnie czy @VancityReynolds?". 

To nie pierwsza sytuacja w ostatnim czasie, gdy Hugh żartuje z Reynoldsa. Niedawno opowiedział w jednym z wywiadów, że nie zamierza wracać do roli Wolverine'a. Zaproponował jednak na swoje miejsce Ryana.

Ryan jest niezmordowany. Wraca do mnie w różny sposób, pod różnymi kształtami i formami. Powiedziałem mu niedawno, że nie wiem, czy świat naprawdę chciałby zobaczyć Deadpoola i Wolverine'a razem - żartował Jackman.

Ciekawi jesteśmy, czy Reynolds postanowi odpowiedzieć przyjacielowi. My uwielbiamy tego typu żarciki między gwiazdami.

Zobacz także: "Kevin sam w domu" w święta 2018! 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Filmy świąteczne od dawna już są nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Kochamy wspólne, rodzinne oglądanie świątecznych filmów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów