Najsłynniejszy brytyjski kawaler bierze ślub! Kim jest jego wybranka?

Magdalena Barszczak 21.05.2018
Hugh Grant
Fotografia: East News

Prawie 60-letni Hugh Grant postanowił się ustatkować!

Kiedy wszyscy żyli ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle, świat obiegła nowa "łamiąca wiadomość". Poważną decyzję o wkroczeniu w nowy etap życia podjął najbardziej zatwardziały kawaler Wielkiej Brytanii. Chodzi oczywiście o wiecznego chłopca i ojca pięciorga nieślubnych dzieci, Hugh Granta.

Zobacz także: Powstanie druga część "To właśnie miłość" z oryginalną obsadą

57-letni łamacz niewieścich serc nie należy do monogamistów. Media nie raz rozpisywały się o jego licznych romansach i skandalach (m.in. seks z prostytutką). Spotykał się m.in. z Drew Barrymore i Sandrą Bullock. Najdłużej, bo 13 lat związany był z Elizabeth Hurley. Najwyraźniej jej też trudno było wytrzymać z amantem, który ma specyficzne podejście do związków.

Zawsze podziwiałem Francuzów i Włochów, którzy są bardzo oddani swoim małżonkom. Biorą je wyjątkowo na poważnie oraz odpowiedzialnie. Jednocześnie to zupełnie zrozumiałe, że mają kochanki lub kochanków - mówił w jednym z wywiadów.

Hugh Grant bierze ślub! 

Okazuje się jednak, że nie wszystkim przeszkadza filozofia aktora takich filmów, jak "Cztery wesela i pogrzeb" i "Notting Hill". Zaryzykować postanowiła pochodząca ze Szwecji prezenterka Anna Eberstein. Według "The Sun" już poszły zapowiedzi, a ślub planowany jest jeszcze w tym miesiącu.

Żadnemu z przyjaciół Hugh nie śniło się, że ten dzień kiedykolwiek nadejdzie. Niedługo zostanie emerytem i w końcu jest gotowy, żeby się ustatkować - mówił znajomy aktora "The Sun".

Co ciekawe, aktor był już związany ze Szwedką w 2012 roku. Wtedy szybko zaszła w ciążę, ale Grant nie dochował jej wierności. Rok później miał już dziecko z Tinglan Hong, matką swojej pierwszej pociechy. Eberstein postanowiła jednak dać drugą szansę aktorowi, a para powitała w marcu kolejne dziecko.

Myślicie, że niegrzeczny chłopiec w końcu się uspokoi?

Zobacz także: Rozpoznanie komedii romantycznej po jednym kadrze nie jest proste

Hugh Grant i Anna Eberstein
Fotografia: EAST NEWS
Hugh Grant i Anna Eberstein
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów