Gwiazdor „Top Model” rozstał się z dziewczyną. Usunął wspólne zdjęcia

Sandra Banach 02.08.2019
Hubert Gromadzki
Fotografia: Instagram.com/hubert.gromadzki

Hubert Gromadzki zdradził, że w jego prywatnym życiu zaszło wiele zmian. Model aktualnie jest singlem.

Hubert Gromadzki to finalista 7. edycji polskiej wersji programu „Top Model". Kariera 22-latka po występie w telewizji nabrała tempa. Po zakończeniu show, w którym Hubert Gromadzki zajął 2. miejsce - początkujący model podpisał kontrakty z kilkoma markami. Gwiazdor w wideowywiadzie z portalem Glamour.pl zdradził, że rozstał się ze swoją dziewczyną Magdą.

Hubert Gromadzki o rozstaniu z dziewczyną

W wywiadzie dla Glamour.pl młody model wyznał, że aktualnie jest singlem. Gromadzki zdradził także, że rozstanie z dziewczyną zmusiło go do przeprowadzki. Model wrócił do swojego domu rodzinnego w Rzeszowie. 

Wyprowadziłem się na parę miesięcy do domu ze względu na to, że chciałem tam pomóc i była też taka sytuacja, że byłem do tego troszeczkę zmuszony, bo rozstałem się z dziewczyną, mieliśmy razem wynajmowane mieszkanie - powiedział Hubert Gromadzki.

Co ciekawe, na instagramowym profilu Huberta Gromadzkiego znajdziemy tylko jedno zdjęcie z byłą dziewczyną. Początkujący model najprawdopodobniej skasował większość fotografii z Magdą.

Zobacz także: Mąż Kaczorowskiej pokazał urocze zdjęcie z żoną i córeczką. Zdradził, jak wyglądają ich pierwsze dni po porodzie

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, który film opisuje twoje życie. 

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów