Hollywoodzki aktor wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające słowa

Maria Karolewska 23.10.2019
Hollywoodzki aktor wspomina Piotra Woźniaka-Staraka.
Fotografia: Instagram/aga_wozniak_starak

Hollywoodzki aktor Bill Pullman wspomniał w najnowszym wywiadzie Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyźni pracowali razem przy ostatnim filmie zmarłego producenta filmowego.

Hollywoodzki aktor Bill Pullman od dłuższego czasu znał Piotra Woźniaka-Staraka. W ostatnich miesiącach przed śmiercią producenta filmowego na jeziorze Kisajno mężczyźni wspólnie pracowali nad promocją filmu "Ukryta gra". W ostatnim wywiadzie Pullman został zapytany o znajomość ze znanym Polakiem.

Bill Pullman wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Aktor opowiedział, jak wyglądała jego praca z mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Okazuje się, że nagła, tragiczna śmierć producenta filmowego mocno nim poruszyła.

On był niesamowitą osobowością. Nie tylko producentem, ale też wizjonerem. Kochał kino, jak mało kto. Nigdy nie spotkałem się z przygotowaniami do filmu tak skrupulatnymi, jak do "Ukrytej gry". Drugi, niemiecki producent filmu, Daniel Baur, śmiał się, że nawet Niemcy nie robią tego tak drobiazgowo (...) Dlatego, kiedy straciliśmy Piotra, stało się dla mnie jasne, że muszę odłożyć wszystkie inne sprawy na bok, przerwać zdjęcia do serialu, nad którym pracuję, i przyjechać do Gdyni na premierę filmu - powiedział Bill w rozmowie z magazynem "Pani".

"Ukryta gra" będzie miała w Polsce premierę już 8 listopada.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Ukryta gra”

Te znane osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów