Hollywoodzki aktor trolluje filmową gwiazdę. A wszystko przez fanów

Mateusz Patyk 02.12.2016
Hollywoodzki aktor trolluje filmową gwiazdę. A wszystko przez fanów
Fotografia: Instagram.com

Chris Pratt znany jest z wesołego usposobienia. Nie raz potrafił rozbawić ekipę zdjęciową do łez. Teraz dobry humor udziela się również internautom.

Do premiery filmu "Pasażerowie" z Chris Prattem i Jennifer Lawrence pozostało jeszcze trochę czasu (na ekranach kin w Polsce 25 grudnia 2016 roku), jednak promocja ruszyła już pełną parą.

Na czerwonym dywanie podczas światowego tournée fotoreporterzy walczą o jak najlepsze ujęcie obojga aktorów. Wbrew pozorom na społecznościowych profilach odtwórcy głównej roli nie uświadczysz za to jego znanej towarzyszki. Wszystko zaczęło się od wpisu na Twitterze:

Za fotkę z Jennifer Lawrence jej fani oddaliby wiele, ale nie Chris. Skrzętnie raportuje swoim followersom przebieg promocyjnej trasy. Jest natomiast pewien haczyk. Sam przyznał, że ze wszystkich zdjęć wycina Jennifer! Oto selfie z Jen, którego wszyscy chcieliście – pisze aktor w komentarzu.

Na innym widnieje podpis Pratta: Bujam się z moją kumpelą Jen.

Na pozostałych zdjęciach konsekwentnie nie zmieniał sposobu przedstawiania swojej partnerki z planu.

J. Law ma wszystko – urodę, sławę i Oscara. Ale nadal brakuje jej tego jednego ujęcia z 37-letnim Prattem.

Gdzie jest Jen?!

Jeżeli jednak ktoś jest spragniony Chrisa i Jennifer na jednym zdjęciu, muszą mu wystarczyć materiały prasowe. Czy nie wyglądają razem uroczo?

Chris Pratt i Jennifer Lawrence
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów