Wzruszający hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze "Ukrytej gry"

Piotr Woźniak-Starak - hołd na premierze filmu "Ukryta gra"
Fotografia: Agnieszka Sniezko/East News

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Teraz do kin trafi jego ostatnia produkcja filmowa.

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu tego roku. 4 listopada premierę miał ostatni film stworzony przez zmarłego producenta. Podczas premierowego seansu "Ukrytej gry" oddano wyjątkowy i niezwykle poruszający hołd twórcy.

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Na premierze "Ukrytej gry" pojawiło się mnóstwo gwiazd, m.in. Bill Pullman, Allan Starski i Robert Więckiewicz. Obecna była również żona zmarłego producenta, Agnieszka Woźniak-Starak. Kobieta od początku angażowała się w tworzenie filmu.

Podczas premiery oddano hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zaprezentowane zostały fragmenty jego największych dzieł, w tym ujęcia z "Bogów" i "Sztuki kochania". Po prezentacji z głośników dało się usłyszeć głos Piotra.

Czasami idziemy po coś, chcemy to zwyciężyć, a zwyciężamy coś innego. I ten film uczy takiej świadomości. że sukces nie zawsze jest tam, gdzie my go chcemy - powiedział przed śmiercią o "Ukrytej grze".

Te słowa poruszyły osoby zebrane na widowni. Ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka każdy będzie mógł zobaczyć w kinie już 8 listopada.

Zobacz także: Nowe fakty ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawniła badania dotyczące narkotyków

Te znane osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku. Będzie nam ich brakować...

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów