Zanim Meghan poznała Harry'ego, była związana z kucharzem. Dlaczego z nią zerwał?

Malwina Wasilewska 03.12.2019
Meghan Markle
Fotografia: instagram.com/meghanmarkle_official

Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

Dziś wszyscy żyją miłością Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jednak mało kto wie, że zanim amerykanka poznała swojego obecnego męża, była w związku z kucharzem. Historia ich burzliwego związku, a szczególnie jego zakończenie mogą was zaskoczyć.

Historia związku Meghan Markle z Corym Vitiello

Meghan Markle ma na koncie sporo nieudanych związków, w tym jedno małżeństwo, które okazało się porażką. Teraz księżna Sussex ma już za sobą miłosne rozterki, ale do mediów docierają kolejne rewelacje dotyczące jej przeszłości.

Ostatnio "Daily Mail" opublikował artykuł na temat jej poprzedniego związku z kucharzem Corym Vitiello. Okazuje się, że Meghan poznała go w restauracji, którą często odwiedzała, będąc w Toronto w czasie pracy nad serialem "W garniturach". Cory pracował tam jako szef kuchni i już wtedy był znanym i cenionym kucharzem. Po jednej z wizyt Meghan napisała pozytywną recenzję na temat tej restauracji i samego kucharza.

Małomiasteczkowy urok i kompas moralny kogoś, kto nie pochodzi z dużego miasta, ale marzy o wielkich rzeczach, sprawiają, że jego jedzenie jest tak przystępne - napisała Meghan.

Po krótkim czasie od napisania tej recenzji Meghan wdała się z Corym w romans. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Okazuje się, że Cory miał już dosyć jej humorów. Jak twierdzi jego przyjaciel, zachowywała się jak "primadonna", która chciała wykorzystać jego znajomości.

Była zwykłą aktorką i niewiele znaczyła. Cory jest moim przyjacielem - wiele osób go zna. Jest świetnym facetem i prawie wszyscy go lubią. Był zapraszany [na najlepsze spotkania] ze względu na swój talent i osobowość. Przebywanie z nim było zdecydowanie trampoliną dla niej - wyznała felietonistka Shinan Govani.

Cory w końcu nie wytrzymał i zerwał z Meghan...

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów