Paparazzi zrobili jej niekorzystne zdjęcie na plaży. Gwiazda pokazała je na Instagramie i skomentowała po mistrzowsku

Anna Respondek 07.08.2017
Hillary Duff z synem
Fotografia: Instagram/hilaryduff

Hilary Duff zdecydowała się skomentować zdjęcie, na którym widać jej nieidealną figurę. Fanki stają po jej stronie.

Hilary Duff w świecie show-biznesu funkcjonuje od wielu lat. W młodości była gwiazdą Disneya, śpiewała i występowała w wielu filmach dla młodzieży. Piosenkarka w 2012 roku urodziła syna Luca. Od tamtego czasu poświęca się rodzicielstwu, które, jak sama przyznaje, stało się jej głównym zajęciem. 

W sobotę aktorka zamieściła na swoim Instagramie fotografię z mocnym przekazem. Fotografowie zrobili jej na plaży zdjęcie w trakcie zabawy z dzieckiem. Duff ubrana jest w jednoczęściowy strój kąpielowy. Media zwróciły uwagę na widoczny na nogach i pośladkach artystki cellulit. Aktorka zdecydowała się zabrać głos i skomentować zamieszanie. Post polubiono ponad milion razy. 

Publikuję to w imieniu młodych dziewczyn, kobiet i matek w każdym wieku. Korzystam z wakacji z moim synem po długim czasie, kiedy nie mogłam być blisko niego. Magazyny i strony internetowe piszą o wadach celebrytów - cóż, ja też je mam! Moje ciało dało mi najlepszy prezent życia: Luca, 5 lat temu. We wrześniu będę miała 30 lat, moje ciało jest zdrowe i pozwala mi robić wszystko, na co mam ochotę. Dziewczyny, bądźmy dumne z tego, jak wyglądamy i przestańmy marnować czas na myślenie o tym, aby być inne, lepsze, zgrabniejsze. Panowie (wiecie, do kogo mówię), umiecie zniszczyć dobry dzień. Wy też możecie się wstydzić. Pocałujcie mnie w d*pę - napisała aktorka.

Fani stają po stronie Hilary Duff

Fanki gwiazdy też postanowiły zabrać głos. Zaczęły bronić aktorki i dziękować jej za taką postawę.

Dziękuję ci za to.

Teraz czuję się lepiej. Świetny post.

Jesteś piękna - pisali fani.

A Wy co o tym myślicie? Duff miała się prawo zdenerwować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów