Heteroseksualne kobiety pierwszy raz pocałowały się z lesbijkami. Miały jeden wniosek

Redakcja 15.09.2016
Pocałunek kobiet
Fotografia: www.youtube.com

Sfilmowano krótki eksperyment i wyciągnięto wnioski, które zaskoczą wszystkie osoby osoby o homofobicznych poglądach.

Para lesbijek, Bria i Chrissy, które wspólnie prowadzą kanał na YouTubie, na początku września zorganizowały doświadczenie, w którym mężczyźni heteroseksualnie pierwszy raz w życiu całowali się z gejami - i jak zapewniają w nagraniu - zrobili to ostatni raz. Po sukcesie tego filmiku youtuberki postanowiły sprawdzić, jakie będą wyniki podobnego eksperymentu z udziałem kobiet.

Okazuje się, że mimo, że podejście do homoseksualizmu kobiet i mężczyzn w społeczeństwie jest różne (lesbijki są bardziej akceptowane niż geje) to doświadczenie pocałunku nasunęło podobne wnioski. Dwie lesbijki, Stevie i Ashlee, miały pomóc heteroseksualnym kobietom przebrnąć przez to nietypowe dla nich doświadczenie. Kobiety zgodnie stwierdziły, że pocałunek z osobą tej samej płci nie sprawia, że jest się homoseksualistą, mimo że społeczeństwo od razu taką osobę szufladkuje. – Doświadczenie seksualne nie jest równe orientacji seksualnej – stwierdziła jedna z uczestniczek eksperymentu, który nie zmienił jej podejścia do mężczyzn. Wszystkie kobiety, które na początku deklarowały, że preferują mężczyzn, utwierdziły się w tym przekonaniu.

Podobne wnioski wyciągnęli mężczyźni, którzy wzięli udział w eksperymencie youtuberek kilka dni wcześniej. Czworo uczestników nigdy wcześniej nie całowało innego mężczyzny i do wyznaczonego im zadania podeszli z lekkim poddenerwowaniem. Większość z nich chciało sprawdzić, czy po pocałunku zmieni się ich podejście do swojej seksualności, jednak wszyscy uznali, że mimo tego, że to było przyjemne doświadczenie, nie mają ochoty ponownie tego robić. – Fakt, że pocałowałeś mężczyznę nie robi z ciebie geja. Nie ma sensu nienawidzić kogoś, kto ma inne zdanie i opinie na dany temat – podsumował jeden z uczestników.

Jak pokazały filmy Brii i Chrissy, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Pocałunek z osobą tej samej płci nie sprawi, że "zarazimy się" homoseksualizmem, nie oznacza również, że przez lata ukrywaliśmy "prawdę" przed sobą. Może się wydawać dziwne, że w 21. wieku trzeba przeprowadzać takie eksperymenty i to na YouTubie, ale istnieje wiele społeczeństw, które są nadal uprzedzone do osób homoseksualnych. Być może takie krótkie wideo wpłynie choć na kilka osób i świat stanie się bardziej tolerancyjny.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów