Herbuś spotyka się z byłym partnerem Gardias. Co pogodynka na to? Tak szczery komentarz to rzadkość

Katarzyna Leszczyńska 09.02.2018
Dorota Gardias o Edycie Herbuś
Fotografia: Fotografie: Instagram/Dorota Gardias i Instagram/Edyta Herbuś

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki rozstali się w 2015 roku. Mają razem córkę Hanię. Teraz Bukowiecki spotyka się z Edytą Herbuś. Co na ten temat sądzi Gardias?

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki byli parą przez trzy lata. Rozstali się w 2015 roku, a owocem ich związku była 4-letnia dziś córka Hania. Ostatnio media rozpisywały się na temat tego, że Piotr Bukowiecki zaczął spotykać się ze znaną tancerką, Edytą Herbuś. Sama gwiazda potwierdziła te doniesienia w rozmowie z magazynem „Party”.

Wszystkich jednak najbardziej ciekawiło, co na temat nowego związku swojego byłego partnera sądzi Dorota Gardias. Pogodynka w rozmowie z Plejadą.pl po raz pierwszy zdradziła, co sądzi o tym, że Bukowiecki spotyka się z Edytą Herbuś. Gardias powiedziała, że już od dawna wie o tej relacji i przede wszystkim życzy szczęścia nowej parze. Jak zareagowała na ich związek?

Media o tym poinformowały w grudniu, ja o tym wiedziałam zdecydowanie wcześniej, ale nie zdradziłam tej tajemnicy. Pozytywnie. Przede wszystkim pozytywnie. Życzę dużo szczęścia.

Pogodynka powiedziała, że nie zamierza oceniać tej relacji, bo to nie jest jej zadaniem, a nowy związek Bukowieckiego interesują ją wyłącznie ze względu na ich wspólne dziecko.

Zobacz także: Dorota Gardias zaskoczyła całkiem odmienioną fryzurą. Fanka: nie poznałam

Co Gardias sądzi o tym, że Herbuś zostanie macochą jej córki?

Dorota Gardias dodała w rozmowie z dziennikarzem, że najważniejsze jest dla niej szczęście dziecka. Powiedziała też, jak wyobraża sobie Edytę Herbuś w roli macochy i czy nie ma nic przeciwko temu, że tancerka spędza czas z jej córką. Jak się okazuje, obie panie łączy sympatia.

Jest mądre powiedzenie, że szczęśliwi rodzice to też szczęśliwe dziecko, więc mam nadzieję, że Piotr jest szczęśliwy. (…) Edyta jest tak cudowną osobą, ciepłą, uśmiechniętą, niesamowicie uzdolnioną, darzę ją niesamowitą sympatią. Myślę, że może dużo dać mojej córce i ją wiele nauczyć. I mam nadzieję, że nauczy ją tańczyć – dodała z uśmiechem Gardias.

Jak widać, relacje Gardias i Herbuś są jak najbardziej udane. Pogodynka cieszy się, że dzięki tancerce jej córka będzie mogła poznać nowe umiejętności, a jej były partner jest szczęśliwy.

Dorota Gardias z córką
Fotografia: Instagram/Dorota Gardias
Dorota Gardias z córką
Fotografia: Instagram/Dorota Gardias
Dorota Gardias z córką
Fotografia: Instagram/Dorota Gardias
Edyta Herbuś
Fotografia: Instagram/Edyta Herbuś
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów