Helena Englert na uroczym zdjęciu z tatą. "Przytulić się do Englerta, zazdro"

Helena Englert w sweterku siedzi w restauracji
Fotografia: Instagram/Helena Englert

Helena Englert poszła w ślady rodziców i również została aktorką. Teraz opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze swoim tatą. Fani obojga są zachwyceni!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. To powiedzenie doskonale pasuje do rodziny Englertów. Jan Englert i Beata Ścibakówna mają córkę Helenę, która poszła w ślady rodziców i również została aktorką. Młodą gwiazdę mogliśmy już oglądać w polskich serialach, m.in. w "Barwach szczęścia". Teraz młoda aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej. W pewnej chwili na planie sesji pojawił się jej tata. Właśnie tak powstało wyjątkowe zdjęcie, którym zachwycają się jej fani.

Zobacz także: Jan Englert nie chce Kożuchowskiej w swoim teatrze? Te słowa mogą ją zaboleć

Helena Englert i Jan Englert na uroczym zdjęciu

Wiele mówiło się, że Jan Englert nie do końca popiera plany córki na zostanie aktorką. Wygląda jednak na to, że to już historia.

Na Instagramie Helena Englert opublikowała dwa zdjęcia z najnowszej sesji. Na jednym z nich pozuje ze swoim tatą i to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczyliśmy!

Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji - napisała Helena.

Fani młodej aktorki i jej taty są zachwyceni fotografią. A niektórzy nawet zazdroszczą jej zdjęcia z gwiazdorem polskiego kina.

Przytulić się do Englerta, zazdro!

Ach, rodzina.

Wspaniały aktor i równie wspaniały tatuś.

Jestem pod wrażeniem podobieństwa.

A wy jak myślicie? Helena jest bardziej podobna do mamy, czy do taty?

Zobacz także: Joanna Koroniewska o trudach macierzyństwa. "Nie życz mi kolejnego dziecka"

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów