Helena Englert: „W pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami”

Adrianna Kubiak 02.08.2019
Helena Englert
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Młoda wschodząca aktorka rozpoczyna naukę w jednej z prestiżowych szkół w USA. Miała chwilę słabości?

Helena Englert poszła w ślady rodziców. Młoda dziewczyna ma za sobą rolę w serialach „Diagnoza” czy „Barwy szczęścia”. Niedawno pochwaliła się, że rozpoczyna studia aktorskie w Nowym Jorku. Jak przyznała, kosztowało ją to dużo nerwów.

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska pokazała męża! Mówi się o nim "gruziński książę"

Helena Englert idzie w ślady rodziców

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta wybrała drogę, którą od lat podążali jej rodzice. Dziewczyna postanowiła zostać zawodową aktorką. Co prawda Helenę mogliśmy zobaczyć już w kilku serialach, jednak teraz zdecydowała się ona zdobyć aktorskie wykształcenie.

Helena Englert – studia w Nowym Jorku

Młoda aktorka w tym roku przystąpiła do matury. W tym samym czasie pracowała również na planie. Jak przyznała na jednym ze swoich Instastory, był to dla niej trudny i wyczerpujący czas.

Ostatni rok był bardzo ciężki. Prawdopodobnie najbardziej wyczerpujący i stresujący, jaki kiedykolwiek przeżyłam. Składałam aplikacje na studia, musiałam zdać maturę, zmieniłam szkołę, a w międzyczasie pracowałam (...) Czasami bywałam nieszczęśliwa, czasami było mi wszystko jedno. Najstraszniejsze było to, że w pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami- wyznała.

Mimo towarzyszącego stresu w życiu Heleny wszystko idzie zgodnie z planem. Dziewczyna została studentką prestiżowej szkoły w Nowym Jorku. W jej działaniach wspierają ją dumni rodzice. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie mama Heleny dodała wpis.

Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts.

Helena już niedługo rozpocznie nowy etap poza granicami Polski, gdzie szkolić będzie swoje umiejętności aktorskie.

Chodzę ulicą i nie mogę przestać się uśmiechać. Nie śpię, dużo pracuję, wychodzę z przyjaciółmi i chłonę Polskę, zanim mi jej zabraknie- dodała.

Zobacz także: Anna Wendzikowska opublikowała selfie z cmentarza. Internauci nie ukrywają oburzenia

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów