Internautka krytykuje zdjęcie Siwiec z córką. Modelka musiała zareagować

Zuzanna Morska 05.02.2020
Natalia Siwiec
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Pod jedną z fotek obserwatorka zostawiła mocny komentarz. Natalia Siwiec nie mogła tego tak zostawić.

Natalia Siwiec regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których towarzyszy jej córeczka. Modelka z małą Mią są nierozłączne - nie tylko razem podróżują, ale też córka towarzyszy jej podczas zdjęć do różnych projektów.

Ostatnio Siwiec wypoczywa w bajkowym Meksyku. I relacjonuje swoją egzotyczną wyprawę na Instagramie. Zwykle jej fotki spotykają się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Ale zawsze znajdą się tacy, którzy negatywnie skomentują zdjęcia celebrytki. Tak było i tym razem.

Hejt pod zdjęciem Natalii Siwiec z córką

Natalia pochwaliła się ostatnio w sieci zdjęciem, na którym przytula córeczkę. Dziewczyny mają na sobie modne letnie stroje i pozują na tle palmy.

Większość fanów Natalii jest zachwycona tym, jak razem z Mią prezentują się na fotce. Ale są też tacy, którym zdjęcie się nie spodobało. Jedna z fanek wyraziła swoją opinię, że Siwiec przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej i przez to córka nigdy nie będzie do niej podobna.

Mia dorośnie kiedyś i spojrzy w lustro. Nie będzie podobna do matki, bo nawet sama matka nie jest do siebie podobna. I co zrobi Mia? Wstrzyknie sobie w brodę, żuchwę, usta, policzki. Zoperuje nos i wypcha sobie cycki. Oby tylko się nie rozbierała i nie zarabiała jak mamusia - napisała internautka.

Fanki Siwiec od razu zaczęły bronić Natalii. Trzeba przyznać, że ten komentarz był dość ostry. Także sama modelka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Bardzo dziękuje w takim razie za to, że poświęcasz mi najcenniejsze, co masz, i jesteś tu ze mną, obserwując mnie - odpowiedziała Natalia.

Co sądzicie o tej wymianie zdań?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów