Heidi Klum spodziewa się dziecka? 46-letnia modelka opublikowała wymowne zdjęcie

Malwina Wasilewska 24.04.2020
Heidi Klum
Fotografia: LCLA/Broadimage/Broad Image/East News

46-letnia modelka pochwaliła się sporych rozmiarów brzuchem. Czyżby w ten sposób chciała nam o czymś powiedzieć? Pod zdjęciem posypały się gratulacje!

Heidi Klum wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Zdjęcie, na którym odsłania wyraźnie zaokrąglony brzuch, zaskoczyło wszystkich. Czyżby 46-letnia modelka spodziewała się dziecka?

Heidi Klum jest w ciąży?

Heidi Klum wywołała spore zamieszanie w sieci. Wszystko za sprawą zdjęcia, które opublikowała na Instagramie. Widzimy na nim ją w towarzystwie ukochanego, Toma Kaulitza, i szwagra.

Cała trójka na zdjęciu odsłoniła swoje brzuchy, jednak wszystkich zaskoczyły szczególnie krągłości Heidi. Modelka wygląda, jakby była w ciąży. Fotografię skwitowała zabawnym komentarzem:

Obiad był dobry - krótko skomentowała modelka.

Internauci natychmiast zasypali ją komentarzami:

Gratulacje!

Tom nareszcie zostanie tatusiem?

Brzuszek Heidi wygląda na prawdziwy!

Wy też myślicie, że jest w ciąży? Spieszymy z odpowiedzią! Heidi nie jest w ciąży. Modelka po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Jak widać, w czasie kwarantanny nie może narzekać na apetyt...

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów