Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą! Gitarzysta zmienił się nie do poznania

Katarzyna Leszczyńska 28.03.2018
Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Na punkcie Tokio Hotel w 2005 roku szalały nastolatki na całym świecie. Przede wszystkim na punkcie bliźniaków Billa i Toma. Tom obecnie bardzo się zmienił i spotyka się z najpopularniejszą niemiecką modelką, Heidi Klum.

W 2005 roku na punkcie niemieckiego zespołu Tokio Hotel szalało wiele nastolatek. 4 chłopaków z Lipska, mając zaledwie 16 lat, zyskało popularność nie tylko w rodzimych Niemczech, ale też na całym świecie, przede wszystkim dzięki ich wielkiemu hitowi "Durch den Monsun". Również w naszym kraju znalazło się wiele nastolatek, które wzdychały do braci Kaulitz i ich przyjaciół z zespołu.

Zobacz także: Rozstali się 5 lat temu po jej zdradzie. Fani twierdzą, że Stewart i Pattison mogą do siebie wrócić. Oto dowód

Bliźniacy z Tokio Hotel przez lata zmienili się nie do poznania. Bożyszczem nastolatek w zespole był przede wszystkim oczywiście frontman, Bill, ale również jego brat, Tom. To właśnie on był łączony od tego czasu z różnymi kobietami. Niedawno media obiegła informacja o tym, że Tom spotyka się ze znaną modelką, Heidi Klum. Teraz te doniesienia się potwierdził DailyMail.

Tom Kaulitz i Heidi Klum są parą!

Tom Kaulitz spotyka się z Heidi Klum, czyli najpopularniejszą na świecie modelką niemieckiego pochodzenia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że parę dzieli duża różnica wieku. Między nimi jest 16 lat różnicy. Czym jednak jest wiek, gdy mówimy o prawdziwej miłości. Między nimi wyraźnie da się odczuć chemię, zwłaszcza na ostatnich zdjęciach opublikowanych przez DailyMail, na których Tom i Heidi nie szczędzą sobie uczuć. To właśnie one potwierdzają dotychczas krążące na ich temat plotki.

Zobacz także: Christina Aguilera bez makijażu! Ta okładka zaskoczyła wszystkich. "Nie rozpoznałem jej"

Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fotografia: EAST NEWS
Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów