Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub? Mieli pobrać się w tajemnicy!

Zuzanna Morska 12.07.2019
Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fotografia: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Wygląda na to, że supermodelka i członek zespołu Tokio Hotel powiedzieli sobie sakramentalne "tak"!

Heidi Klum i Tom Kaulitz spotykają się od połowy 2018 roku. Co więcej, muzyk oświadczył się supermodelce w Boże Narodzenie - wtedy też ogłosili radosną nowinę światu. Na początku tego roku potwierdzili też, że ustalili już datę ślubu.

Wygląda na to, że jedna z najgorętszych par światowego show-biznesu postanowiła pobrać się w tajemnicy. A ślub już się odbył!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub?

Zagraniczny portal TMZ donosi, że niemiecka supermodelka Heidi Klum i jej o 16 lat młodszy ukochany są już po ślubie! Ceremonia miała odbyć się w lutym tego roku.

Czyżby Heidi i Tom zainspirowali się Miley Cyrus i Liamem Hemsworthem? A może wzięli pomysł od Justina Biebera i jego żony Hailey Bieber? Obie pary wzięły ślub w tajemnicy i dopiero po pewnym czasie przyznały, że zawarły związki małżeńskie!

Jeżeli doniesienia są prawdziwe, Heidi została mężatką już po raz trzeci. Wcześniej jej mężem był australijski aktor Rick Pipino, a następnie modelka związała się z brytyjskim muzykiem Sealem. Mamy nadzieję, że 46-latka znajdzie szczęście u boku niespełna 30-letniego artysty.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów