Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Księżna Meghan w ciąży w kurtce Harry'ego i książę Harry w lesie w Australii
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Książęta Sussex wrócili z podróży do Australii. Z tej okazji, w podzięce za gościnę, opublikowali intymne zdjęcie. Harry zrobił je ciężarnej Meghan w lesie.

Harry i Meghan tuż po ogłoszeniu tego, że spodziewają się dziecka, wyruszyli w oficjalną podróż do Australii, Tongo i Nowej Zelandii. Gościli tam aż przez 16 dni! Nic więc dziwnego, że Australijczycy byli bardzo gościnni w stosunku do brytyjskiej pary książęcej. Po powrocie książęta Sussex postanowili podziękować swoim gospodarzom w wyjątkowy sposób. Z tej okazji opublikowali na Instagramie wyjątkowe zdjęcie i opatrzyli je poruszającym opisem.

Harry i Meghan dziękują Australijczykom

Na instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiło się intymne zdjęcie księżnej. Meghan stoi pośrodku lasu i ma na sobie za dużą kurtkę Harry'ego, który okrył nią ciężarną żonę, gdy zrobiło jej się zimno. Księżna na zdjęciu trzyma się za brzuszek, który nie da się ukryć, że jest coraz większych rozmiarów. Okazuje się, że tę wyjątkową fotografię zrobił sam książę Harry swoim prywatnym iPhonem! Jedno trzeba mu przyznać, ma talent do robienia zdjęć. 

Wiadomość od księcia i księżnej Sussex: dziękujemy, Nowa Zelandio, za cudowny, ostatni tydzień naszej podróży. To był przywilej, móc poznać tak wielu przyjaznych Kiwis. Australia, Fidżi, Tona, Nowa Zelandia - czujemy się zainspirowani, przypomnieliśmy sobie, że każde z nas, w pojedynkę, może wiele zmienić - możemy przeczytać pod zdjęciem. 

Widać, że para książęca jest zachwycona swoją ostatnią podróżą. My natomiast nie możemy wyjść z podziwu patrząc na to zdjęcie! Jak wam się podoba Meghan w obiektywie Harry'ego?

Zobacz także: Księżna Meghan w niebezpieczeństwie?! Z jednego z wystąpień szybko wyprowadziła ją ochrona

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów